Hyvää kannattaa odottaa

En saanut sinusta vappuseuraa sittenkään, koska emme nähneet koko viikolla. Helluntaiksi tämä korjataan.

Onneksi nähdään jo ensi viikolla :)

m>n
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

No laittelehan suoraan viestisi, niin tietää hänkin, äläkä täällä näitä juttujas heittele tuntemattomille.

Äänestä

Vielä ehtisit:DDD Olen puolen tunnin kuluttua lähdössä (vähän väsytti), mutta jos otat yhteyttä, lähden sun kanssa, ja ilmoitan mun kavereille, että sori tää likka nyt ei tulekkaan sinne. Kirjoita viesti!!!

Äänestä
  • Kyllä ihmisillä taas mielikuvitus laukkaa..hopotihoi

    Äänestä

  • Pistä sä. Mä en kehtaa.

    Äänestä

En kokonaan nyt vaalea ..musta osittainen vappuväri päässä joten olen väliaikainen mustapää muttei tämä mulle kuitenkaan ole oikeasti,vastasin vaan muuten vaan. Tämä taitaa olla joko sille Sadulle jota täällä niin useasti kaivataan tai sitten sille pienen kylän vaalealle naiselle jota on täällä joskus kaivattu. Teillä on näköjään tietyt tapaamiset kun tiedät että ensiviikollanäette,toivotan kuitenkin mukavaa tapaamista sen naisesi kanssa ja olet onnekas kun tapaat ja tiedät.mukavaa on lukea tuollaisiakin täällä että joillakin on hirveästi onnea matkassa.

Äänestä
  • Mahtaisko olla loppuviikosta tuo tapaaminen.

    Äänestä

  • ÖÖÖ mistäminä tiedän toisien tapaamisista kaipa kukin tietää milloin tapaa tai on tapaamatta vastasin vain tähän ja olen ulkopuolinen tuntematon ihminen.

    Äänestä

  • Kannattaa selvittää se häneltä itseltään eikä olla tällä palstalla idiotismin huipentuma

    Äänestä

  • työasia kirjoitti:

    Mahtaisko olla loppuviikosta tuo tapaaminen.

    Torstaina ainakin näemme eräässä työhön liittyvässä tapahtumassa. Toivottavasti kuitenkin jo aiemmin :)

    Viesti ei ole Sadulle eikä pienen kylän vaalealle. Ja tietysti viestisin nämä hänelle suoraan, jos hän olisi antanut minulle numeronsa. Toivottavasti tekin pääsette tekemisiin kaivattujenne kanssa.

    Äänestä

  • Mä tiedän jo valmiiksi kylläkin etten tule olemaan kummemmissa tekemisissä, joten välillä vain kirjoittelen tuntemuksia tänne ja seurailen muuten vaan silloin kun ei ole parempaakaan tekemistä.

    Äänestä

oli mulle vaalealle ja pienelle, otan sinuun yhteyden ensi viikolla, tiedät asian,

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaaleallepienelle kirjoitti:

En saanut sinusta vappuseuraa sittenkään, koska emme nähneet koko viikolla. Helluntaiksi tämä korjataan.

Onneksi nähdään jo ensi viikolla :)

m>n

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu