Ja nauraa tekonaurua, väärissä kohdissa. Väkisin repii esille valkaistuja hampaitaan.. huhu huu onpa teennäinen täti. Todella tekonaurua...
jenni pääskysaari teeskentelee
makesmile
312724
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Miksi Jennit ja Vaput ovat telkkarissa? Onko NOIN suuri pula juontajista??
Päänsärkysaari se mulle on...
Jenni Pääskysaari oli ennen mukava ja aito juontaja. Nykyisin on naama jo liian kulunut ja Jenni ikänsä unohtanut! On alkanut teeskentelemään ja laittamaan itseään liikaa ja liian nuorekkaasti - VAIHTOON!!! Kuustoset ja Hirviniemi eukkoineen myös lapiohommiin ja kohta kyllästytään myös Roope Salmiseen!
Kyllästytty jo, Salmiseenkin meinaan. Ei ihme että ei päässyt teatterikorkeeseen vaikka 7 kertaa yritti. Pääskysaari ja Pimiä eivät edes yrittäneet. Siellä on sentään vielä joku roti.
Jenni taisi alkaa muuttaa tyyliään "Korkojen kera" talk show:ssa kun ehkä koki jäävänsä uhkean Vapun varjoon. Siellä useimmat miesvieraat kehuivat juuri Vapun "olemusta", mikä on hyvin harmillista. Jenni olisi ollut kaunis sinällään hymykuoppineen ja luonnollisine muotoineen. Sopisi paremmin muihin kun näihin tusinahömppä viihderaateihin, mutta jostainhan se elanto on saatava itse kunkin.
Pyrkyri pahimmasta päästä. Epävarma itsestään ja siksi yrittää olla joka paikassa ja alalla esillä. Epäaito kikattaja, joka yrittää omia juontamassa ohjelmat itselleen. Mallia voisi ottaa vaikka Baba Lybeckistä, joka lauantai-iltaisin antaa vieraidensa kukkia ja osaa itse pysyä taka-alalla.
Samaa mieltä, että Pääskysaari on mennnyt liian pitkälle itsensä laittamisessa; muistuttaa jo vanhaksi päässyttä joulukuusta...Hiukset ovat liukuvärjätyt ja liian pitkät ja meikkiä on vaikka toisille jakaa...luonnollisuus on kadonnut ja niin on monelta muultakin. Nykyään ei osata vanheta...miksi ihmeessä, me kaikki vanhenemme. Ja mitä enemmän sitä yrittää meikeillä yms. hörskeellä peittää, sitä säälittävämmältä se näyttää...ja nuo hymyt, naurut kitarisoja myöten näyttävät siltä, että naama on välillä vain yhtä hampaita....sekin on luonnotonta...kaunis hymy on kaunis, ei sellainen kuin apina irvistäisi.
Pääskysaari todella teennäinen nauraja, välillä nauru keskeytyy ja ilme muuttuu tosi vaivautuneeksi. Taitaa olla epävarma itsestään ja yrittää liikaa. Hänelle ei sovi tuon tyyliset ohjelmat, Kadonneita etsimässä formaatissa oli kyllä oma itsensä ja sopiva siihen.
Oikeesti on ihana ihminen ja ei yhtään ole ylpeä luonne .
Jenni on kaunis ja hauska juontaja. Sen takia täälläkin on nyt lauma kateellisia vanhoja pullukkakurppia häntä haukkumassa.
Jenni OLI miellyttävä juontaja ennen. Mikä se sarja olikaan, missä etsittiin sukulaisia.
Nyt kai heittäytynyt mukaan muoviseen julkkismaailmaan, luonnollisuus olisi kyllä nyt se, joka ihmisiin saattaisi vedota. Niin kyllästynyt näihin tekoihmisiin, jolla ei ole mitään omaa, ei edes persoonaa.
Turhat paskat pois ohjelmista
Huutokauppakeisari
Vappu Pimiä
Sami hedberg
mikä saatana se oli se asuntokauppias turusta?perskules sehän oli jetro ruusteddi,täys torvi jätkä
roope salminen
tuomas empuske
hirviniemi
ym ym ym paskat
Kannatan Koikkalaisen esitystä.
Ja tää Jaska, mikä se on ... Saariluoma, kyllästyttävä typerys.
Kyllä kannatan myöskin/ nyt uudistumaan,
Pois nämä vanhat kuluneet naamat
Juurikin tuo Saariluoma kaikissa typerissä kisoissa juontajana.
Pimiä, Hintikka + miehensä, Kataja, Hirvisaari, Paasonen pois tv:stä ja nykyisellään myös tekoreteä, yli-innokas, huutava, teeskentelevä Susanna Laine! 😠
Jenni oli ennen ihan jees, nyt leikkii nuorempaa ja hauskempaa, kuin oikeasti on. Sopisi paremmin asiaohjelmiin.
Pitää ymmärtää. sillähän on karvanaamainen pervo ruoskanheiluttajana kotona.
Olen kyllästynyt Jenni Pääskysaaren naamaan ja maneereihin. Kuka jaksaa katsoa aaina samoja juttuja vuodesta toiseen!
MTV ostaa Pääskysaaren yhtiöltä viihdeohjelmia ilmeisen halvalla ja laatu on todella heikkoa, suorastaan ala-arvoista. Ei ihme että MTV:llä menee huonosti.
Niin, mikä siinä on, ettei kanavalla mahdu kuin yksi juontaja kerrallaan? Tuoreet ja osaavat tyypit eivät pääse ikinä esiin, jos eivät ole riittävän kauniita, hoikkia ja kikattelevia.
Kaikki stand up -koomikot, Jethro, Putous-tyypit, tusinajuontajat, Salmisen perhe, Enbuske, Stiller, Veitola, Pimiä, Kuustoset ja erityisesti Kalle Palander normaaleihin töihin, jos pääsevät.
Kuulin kerran kirjakaupassa hänen keskusteluaan toisen naisen kanssa. Kauhea sulkaperse. Niin maailmaa syleilevä.
Maailmaa syleilevä! Sehän on hieno piirre ihmisessä.
Nää kirjoittajat juuri ....nämä juuri, ovat niitä turhia "kriitikoita", koska Jenniä on nyt turha kritisoida, koska ei oo samanlainen kuin Tuksu, Martina tai Jasmin.
Niinpä!
Ei taija kuitenkaan tää saarna tepsiä teihin =)
Kaikkein pahimpia kirjottajia ovat nää Antti Tuiskun vihaajat, jotka vihaa Antin homoutta tai hänen hieman herkkää luonnetta.
Oli mitä oli, niin sopivan muotoinen on ja olisi kiva päästä pesälle, mutta taitaa jäädä haaveeksi.
Aloitus täyttä asiaa. Pääskysaari on nähnyt parhaat päivänsä mediassa.
tv,ssä saa pian mennä kaikki vaihtoon,firmaa on vissiin johdettu liian pitkään ammattitaidottomalla porukalla, ensin varmaan on harrastettu ikärasismia, millä se ammattitaitoinen porukka ajettiin talosta ulos.
Ehkä se leikki on nyt jotakuinkin tätä= mä en tuu sun ohjelmaas jos en saa ite päättää mihin maahan te kustannatte meidät. Ja sit juontajille maksetaan lomamatkoja ja muuta kivaa.
Ketä kiinnostaa toisten elämä ja heidän vapaa-ajan hauskuuttelu? Muiden pitäis katsoo, kun toiset pitää katsojan puolesta hauskaa, urheilee tai elää parisuhdetta tai jotain muuta,miksi? Aikamoista narsismii joku psyykesairas on oltava töissä sielä, joku rajaton tapaus.
Juontajien vaihdot on huono aina, mut ikärasisti, ei voi tuotakaan älytä. Kaikki ohjelmat joissa näyttelijöitä on vaihdettu,esim midsommerin murhat, sitä ennen olikos se poliisikoira roi jota alettiin tehdä ihan toisessa maassa oli pohjanoteeraus.
Lasse lehtinen takaisin ja se toinen mies joka jutteli hassuja juttuja,olikohan jotain palovammoja hällä. Edes yksi kanava tasapainoisille heteroille tv seiskan juontaja ojares saattais saada esim tehtyä viestintää normaaleille ihmisille ja omituiset hihittelijät ja naimisissa olevat/monen kanssa tumputtaneet setät vois sit hihityttää nuoria naisia muilla kanavilla narsistikuvitelmissaan, että kaikki ihmiset elää heitä varten ja terapia ei ole heitä varten, vaan "niiden narsistien" jotka jäävät terapian tarpeessa olevan runkkarin uhriksi. Ainakin aika noloo on sitten syytellä tv.ssä, et ex vaimot estivät heitä huolehtimasta lapsistansa ja isukki haluaa olla elävä esimerkki lapsilleen, mitenkä tasapainoiset perheet tuhotaan. Se on muka normaalii aina voi hakee uussii uhrei ko itseä ei huvita lähtee terapiaan.
Kukaan lapsistaan huolehtiva ihminen, ei anna näiden kohta katsoa laisinkaan televisioo, jos sinne ei saada ammattitaitoisia siivoajia.
Jenni on lihonut taas, heti huomaa. pop &roll
KAUHEETA kyllä nyt on laitettava pystyyn kunnon herjausketjut.
Vaikka on vain juontaja, niin esiintyy kuin olisi ohjelman päätähti.
Näyttää suohirviöltä