Sims 4 duunipäivä, poliisiura.

ongelma

Mulla on simi, joka on poliisiuralla tasolla 5, eli rikosetsivä. Tehtävänä on pidättää epäilty, mutta sitä ei löydy! Joka päivä kun simi menee töihin, valitsen siitä että tee etsintäkuulutus ja sit se menee sinne tontille jossa se on nähty, mut sitä ei vaan löydy!

Epäillyn tuntomerkit on tällaiset:
Epäillyllä on yllään pitkähihainen paita.
Epäillyllä on yllään shortsit.
Epäilty on kunnianhimoinen.
Epäilty on teini.
Epäillyllä on vaaleat hiukset.
Epäilty on mies.

Kertaakaan siellä tontilla ei oo ollut edes teinipoikaa!!!!

7

2629

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hjelppiiiikaivataan

      ............

    • Simpula

      Mulla on täysin sama ongelma. Olen koittanu pelin asennuksen korjausta, mutta sekään ei auta. En löydä mistään tietoa, millä pääsis eteenpäin.

    • WTF?

    • Simpula

      Oon tehny just ohjeitten mukaan ja silti ei löydy epäiltyä! Kokeilin jo koodit läpi että sais ylennyksen ja pääsis tehtävästi yli, mutta EI!

    • ssaaana

      Mites tossa poliisin uralla epäillyn kuulustelu, tuntuu että se kestää ikuisuuden! Onks se ihan normaalia?

    • Et11

      Itse sain nyt 24.12.16 sims 4:seen duunipäivän ja se on normaalia

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      112
      7207
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      36
      4242
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      38
      3718
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      400
      1970
    5. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      32
      1457
    6. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      35
      1448
    7. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      63
      1398
    8. Hajoaako persut kuten 2017?

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011217813.html Tämä on totisinta totta. Persut on murroksessa. Osa jättää puolueen
      Maailman menoa
      177
      1090
    9. Anteeksi kulta

      En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
      Ikävä
      12
      1088
    10. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

      Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
      Tv-sarjat
      11
      1020
    Aihe