Tämä on hyvä palsta koska täällä saa neuvoja niiltä jotka vähiten tietävät asioista....:)
Hyvä palsta!
Neuvottu
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Niin, en nyt tiedä keihin tuolla viittaan mutta täällä ei tarvitse roikkua jos noin ahdistaa. Aina voit surffailla muualle, vaihtaa nuotiota.
No ndii, siinä yksi neuvoja joka varmasti vähiten tietää asioista, onnittelen.
Täällä saa neuvoja joita muualta ei saa! Sinäkin sait heti!
Aloittaja ainakin on tarttunut tuumasta toimeen ja hankkii näkyvyyttä neuvolleen ihan omalla aloituksella.
Mistähän ap moista on saanut päähänsä?Olen täysin varma et suurin osa näistä ihmisistä minä mukaanluettuna on kokenut helvetin hullun narsistin muodossa.Useimmat meistä ovat tutustuneet narsismia koskevaan kirjallisuuteen ja muutenkin ottaneet selvää asioista eli aivan turhaa ja sen lisäksi vieläpä erittäin typerää tulla väittämään tänne läpiä päähänsä!
Totta!
Jos aloittaja "ajattelee", että narsisti iskee vain tietämättömiin... Ja jos on selviytynyt kohtaamatta narsistia, niin on jotenkin "fiksumpi".
Itsekin selviydyin aika pitkälle, että en ollut koskaan ollut tuollaisen paksunahkaisen narsistin täysimittaisessa pyörityksessä. Ei niitä kaikille riitä, mutta aloittajalle toivon onnea, että hän pääsisi narsistin kanssa pelaamaan. Luultavasti hän sisimmässään kadehtii narsistien uhreja.
Kuten vaikka sinulta.
Äläarvioi palstan älykkäitä narsismista kaikkitietäviä huijattuja ja katkeria ihmishylkiöitä. : )