Jätepaskaihmiset Hangassuolle

Skunkit vittuun taajamasta.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Snä se jaksat vaan...

Äänestä
  • Lattialle pienenä pudonneet spermatahrat vittuun taajamasta haisemasta, Hangassuolle haisemaan tautiläjät.

    Äänestä

Omaan syrjäytymiseeensä kypsynyt ja pahaa oloaan muihin purkava kusipää pois ihmisten ilmoilta.

Äänestä
  • porissa on monta syrjäytynyttä ja toisiin pahaa oloaan purkavaa kusipäätä.

    Äänestä

  • Kannattaa liittää Pori Ulvilaan, joka on Suomen toiseksi vanhin kaupunki Turun jälkeen.

    Äänestä

  • mitä ulvila tähän liittyy kun aloittaja (tämän ja monen muun vastaavan ketjun) on porista?

    Äänestä

Mistä tiedät, että on Porista. Se käy ihan nappulasta, kun kääntyy Rauman tai Helsingin suuntaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Paskanahat kirjoitti:

Skunkit vittuun taajamasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu