jolle mun sydän kuuluu haluan sun kanssa pari-suhteen ja jos suhde toimii haluan olla sun vaimo jakaa kaiken vain sinun kanssa I <3 YOU
olet ainoa
prinsessa-satumaa
19117
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
pari suhdetta
ihanaa RAKAS
ja tämäkin meni jollekkin,jonnekkin.
Jos on tarpeeksi iso pankkitili.
raha ei tuo onnea ..... sydän kaipaa vain häntä
Tosi kauniisti ajateltu. Onnellinen hän, jolle tämä kirjoitettu
Kukkuu !!
hihihihihiihhihhhi.. *ääneen naurua* Mikä tää kukkuu on? Oli, mikä hyvänsä, uppoo:DD
Niin ollaan kaikki unohdetut kaltevien hämärien vuoristojen prinssit ja prinsessat, ruhtinaat ja herttuat
Täällällä
Miten todistat että olen ainoa?
sillä että ymmärät sen jos joku yritää tulla meidän väliin saa rukkaset .... kukaan ei tule meidän väliin piste..
.
ihanaahan tuo olisi :)
ikävä sinua toivottavasti kesällä nähdään juhannuksen jälkeen kulkueessa ja puistossa...... olet rakas <3
Mikä kulkue Se olikaan?
Tämäkö: http://www.heseta.fi/pride/pride2014
Helsinki Pride 2015 kutsuu sinut mukaan Suomen suurimpaan kulttuuri- ja ihmisoikeustapahtumaan 22.-28.6. Helsinki Pride on seksuaali- ja sukupuolivähemmistöjen teemaviikko, mutta mukaan on tervetullut aivan jokainen, jota tapahtuma kiinnostaa. Helsinki Priden järjestää vuosittain HeSeta ry.
Lauantaina 27.6. Helsinki Pride huipentuu Senaatintorilta starttaavaan Pride-kulkueeseen, josta jatketaan Puistojuhlaan ja myöhemmin illalla Priden päätösbileisiin. Tule sinäkin mukaan värikkääseen kulkueeseen, jossa tunnelma on huipussaan!
voikumpa pääsisin rakas sun viekkuun nukkuu
Mä olen kyllä aikamoinen rupikonna. Mahdatkohan sä kauaa mua kattella, kun sä olet noin nätti ja ihana.
Tuliskohan musta prinssi, jos sä...hmmm...
Hmmm. Joku, jossain, joskus on fiksusti sanonut, että ulkonäkö ei kumppaneissaan ole ollut tärkeintä, että on ollut komeampia ja rumempia kumppaneita vaan jonkun muun asian pitää kolahtaa. Itse olen samaa mieltä tästä. En ole koskaan ihastunut kehenkään ulkonäön perusteella, vaan se koko olemus ja se mitä toinen viestittää minulle ja miten ottaa oman viestinnän vastaan. No, tiettyjä asioita jokaisella varmasti on olemassa, joita ihmisessä ei saa olla, että vois viehättyö, itselläkin tiedän näin olevan.
mun mielestä et ole rupikonna vaan ihana söpöliini mun silmissä jaksan sua katsoa loputtomiin koska rakastan sua juuri tollaisena