Tää on RAISKAUS

PikkutyttöjenSilpomista

YLE esittää JÄRKYTTÄVÄN dokumentin!

Tossa näytetään ihan hirvee video missä vanhat läskit äijät silpoo pikkutytön ALAPÄÄN!

http://areena.yle.fi/1-1947286

Ei tarvi olla persu että tajuaa kuinka sairasta tollanen on ja ne jotka noita hyysää!

Tollanen on oikee RAISKAUS!

5

241

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 434324

      rasismia!

    • reppujareisssu

      Yleensä naiset hoitavat homman, oma äiti neuvoo kannustaa ohjaa ja pakottaa toimepiteeseen ( suomalaisen miehen mielestä rikoksen uhriksi...).

      Nämä on niitä maailman kansalaisia joiden puolesta suomalainen nainen ei taistele :/ Ahmed, Kurbhil ja Muhammed on paljon lähempänä ja "jotenkin" ymmärrettävissä.

      Kun sarjarikolliset somali"nuorukaiset" yritettiin karkoittaa (ryöstöjä, väkivaltarikoksia, seksuaalirikoksia) Suomalaiset Urheat Naiset nousivat vastarintaan ja jopa A-studiolla karkoitusta vastustettiin. Kun pikkuinen venäläinen äiti ja mummo oltiin laittamassa junaan, KUKAAN ei noussut vastarintaan...

      I rest my case.

      • 2miljRaiskattua

        > Nämä on niitä maailman kansalaisia joiden puolesta suomalainen nainen ei taistele <

        Kysymys kuuluukin miksei naisten kriisikeskukset puutu tälläisiin oikeisiin ongelmiin?

        Hyysterisoidutaan vain niistä jotka itse kännissä menevät ja panevat kaikkea mikä liikkuu ja sitten tullaan poraan että .. nyyh. .mut on raiskattu.. kun kännistä selvittyään kaduttaa.

        Ne ei ole raiskauksia, kun muijat itse lutkailee!

        Tälläiset kun tossa videolla on raiskauksia!

        Noh. varmaan nääkin hyysäriämmät tulee vielä kokemaan sen omakohtaisestikin mikä ero oikealla raiskauksella on kunhan noi velivenäläiset tulee tosta rajan yli.

        Ne raiskas Saksassa yli 2 miljoonaa naista. Jollei itse humalaltaan pystyneet niin sitten käyttivät pulloja tai muita esineitä.


      • RyssienRaiskaamat
        2miljRaiskattua kirjoitti:

        > Nämä on niitä maailman kansalaisia joiden puolesta suomalainen nainen ei taistele <

        Kysymys kuuluukin miksei naisten kriisikeskukset puutu tälläisiin oikeisiin ongelmiin?

        Hyysterisoidutaan vain niistä jotka itse kännissä menevät ja panevat kaikkea mikä liikkuu ja sitten tullaan poraan että .. nyyh. .mut on raiskattu.. kun kännistä selvittyään kaduttaa.

        Ne ei ole raiskauksia, kun muijat itse lutkailee!

        Tälläiset kun tossa videolla on raiskauksia!

        Noh. varmaan nääkin hyysäriämmät tulee vielä kokemaan sen omakohtaisestikin mikä ero oikealla raiskauksella on kunhan noi velivenäläiset tulee tosta rajan yli.

        Ne raiskas Saksassa yli 2 miljoonaa naista. Jollei itse humalaltaan pystyneet niin sitten käyttivät pulloja tai muita esineitä.

        Berliinin natsivallasta vapauttaneet puna-armeijan joukot syyllistyivät historian suurimpaan joukkoraiskaukseen.

        He raiskasivat nykyisessä Saksan pääkaupungissa kaikki tielleen osuneet naiset kahdeksanvuotiaasta aina kahdeksankymppiseen.

        Raiskattujen keski-ikä oli 16,7 vuotta, ja jokainen raiskattiin keskimäärin 12 kertaa.

        Jopa 200 000 lapsen arvellaan saaneen alkunsa venäläissotilaan raiskauksista ja 10 000 naisen kuolleen raiskauksen seurauksiin.

        Sotilaiden raiskaamat naiset vaikenivat kokemastaan vuosikymmeniksi.

        Kommunistisessa Itä-Saksassa puna-armeija oli vapauttaja, ei raiskaaja, vaikka puna-armeijan raiskausten arvellaan jatkuneen aina vuoteen 1948 saakka. Tällöin neuvostosotilaat eristettiin omille parakeilleen ja vartiointiasemilleen.

        - Länsi-Saksassa asia taas oli tabu, koska saksalaisia pidettiin syyllisinä toiseen maailmansotaan.

        Monet naiset vaikenivat puna-armeijan teoista myös häpeästä, pelosta ja syyllisyydestä natsi-Saksan hirmutöiden takia.

        Vuonna 1953 saksalainen toimittaja Marta Hillers mursi hiljaisuuden ja kirjoitti kirjan Nainen Berliinissä. Siinä hän käsitteli puna-armeijan Berliinissä tekemiä joukkoraiskauksia.

        Myöhemmin valmistunut elokuva kiristi Saksan ja Venäjän suhteet äärimmilleen. Elokuva läväytti silmille vaietun ja kipeän asian. Naiset, moni jo isoäiti, alkoivat pikkuhiljaa kertoa traumastaan.

        Gabriele Köpp oli yksi raiskatuista. Hän oli vain 15-vuotias, kun joutui 14 päivän ajaksi neuvostosotilaiden seksuaalisen väkivallan uhriksi.

        Köpp on kirjoittanut kokemuksistaan kirjan Miksi minun piti ollakin tyttö. Kun Köpp pääsi vapaaksi, hän rukoili, ettei vain olisi tullut raskaaksi.

        Köppillä ei ollut kuukautisia seitsemään vuoteen. Gynekologit puhuvatkin ns. venäläisestä sairaudesta. Moni ei koskaan edes kyennyt saamaan lapsia väkivaltaisen raiskauksen jälkeen.

        Stalin halusi raiskauksia sotilaidensa palkitsemiseksi ja siviilien terrorisoimiseksi.

        Näiden saksalaisnaisten kärsimykset johtuvat oikeista todellisista raiskauksista.

        - Pelko jää ainaiseksi ruumiiseen. Siitä ei pääse koskaan eroon. Pelko on aina läsnä.

        Toivotaan ettei tämä tule olemaan suomalaisnaistenkin kohtalo.

        Näitä raiskaajia juhlitaan parhaillaan massiivisin juhlamenoin.


    • PenisPoikkiko

      > Onko Suomalaiset tytöt vaarassa <

      Kyllähän Suomessa asuvia ja syntyneita mamutyttöjä viedään milloin milläkin syyllä ulkomaille, jossa heille tehdään sairainta seksuaalista väkivaltaa mitä ikinä kukaan voi kuvitella.

      Tytöltä tai naiselta klitoriksen leikkaaminen vastaa miehelle koko terskanpään leikkaamista, ei vain jonkun nahanpalan leikkaamista siittimestä.

      Siksi on törkeää puhua tuosta naisten ympärileikkaamisena, koska kyseessä ei todellakaan ole sama asia!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      37
      2102
    2. Olen pahoillani kun olen satuttanut

      Välillä kiukuttaa paljon.
      Ikävä
      56
      686
    3. Olen aivan hajalla yhden

      Naisen takia😞
      Ikävä
      40
      633
    4. Miten sä jaksat

      Pitää susta huolen.
      Ikävä
      62
      492
    5. Mitä oikeasti haluat?

      🥹
      Ikävä
      42
      490
    6. Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä

      Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne
      Ikävä
      64
      489
    7. Mitä näät

      Siinä miehessä?
      Ikävä
      45
      480
    8. Pientä pintaremonttia

      Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k
      Hyrynsalmi
      15
      450
    9. Mikko Leppilampi loi TTK:ssa ankaran tavan - Jatkaako Veronica Verho haastavaa perinnettä?

      Suorien lähetysten juontaminen vaatii rautaista ammattitaitoa ja kovaa työtä. Tanssii Tähtien Kanssa -ohjelmassa on näh
      Kotimaiset julkkisjuorut
      23
      448
    10. T.h tuomio

      Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin
      Suomussalmi
      6
      447
    Aihe