Onhan se hassua tavallaan,

että suoraan en voi sitä sanoa. Silti jos joku kysyisi, en hetkeäkään epäröisi vastata.
Olen hänen, vaikka en ole hänen. Tunnen sen.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No eipä tuo minusta kuulosta kovinkaan hassulta, paremminkin surulliselta. Mutta elämä...

Äänestä

Samat tuntemukset. Miehelle ajatus ja hänen olen.

Äänestä

No näin se on.

Äänestä

Se on kummallista jos mikä, samaa mieltä kuitenkin ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


VälilläEnTiedäItsekään kirjoitti:

että suoraan en voi sitä sanoa. Silti jos joku kysyisi, en hetkeäkään epäröisi vastata.
Olen hänen, vaikka en ole hänen. Tunnen sen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu