Miksi mun on pitänyt koskaan törmätä sun kaltaisees idioottiin?
Saatanan paskiainen.
eipä_vissiin_vituta
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Krapula?
veden juomisesta on tullut krapula? Ei ois pitänyt eksyä tänne ollenkaan tälle päivälle. Alako vaan vituttamaan. Vaikken edes tiedä kuka kirjoitti ja miksi. Itketään sit koko viikonloppu. Senhän mä osaan. Ehkä pitää sit korkata se viinipullokin.
Miksi itket?
Ei sillä ole mitään väliä, mut romahdinpahan taas pilvistä maan pinnalle.
Kato kun elämä kuljettaa.Eikä aina tiedä kehen törmää.Eikä aina tiedä onko vastaan tulia idiootti viisas .Vai joku muu.Eikä vastaan tulia aina tiedä mikä idiootti sinä olet.
Mitä se nainen taas manaa?
No ei ainakaan minulta mitään vielä:)
älä muuta tulkku viserrä. Nyt ei päästä koskaa enää erille?
saatanan kulta
Et kai antanut kahden eri tyypin kirjoittamien kommenttien ensin nostaa pilviin ja sitten romauttaa alas?
Toivottavasti et, koska minä en ole idiootti, mutta näitä sivuja lukemalla voi kenen tahansa ajatella olevan aika tomppeli.