anteeksi jos

ikävöin sinua mies,en voi sille mitään .pyörit kokoajan
20<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Se on vaan ihanaa samoin sinä;)

Äänestä
  • hannulla on taas ollu mielessä yxi monista, ai ai -

    Äänestä

  • novoivoi kirjoitti:

    hannulla on taas ollu mielessä yxi monista, ai ai -

    Kuka se sellainen hannu on?

    Äänestä

  • Tietäs.varoa kirjoitti:

    Kuka se sellainen hannu on?

    jollon pakkomielle kaikkiin palstojen naisiin, se tunteekin ne kaikki ja hymynaamaa perään :))))))

    Äänestä

  • on ihanaa kun on mielessä tuntematon nainen, ihanaa ihanaa. kumpi hannulla viiraa ylä vai alapää?

    Äänestä

Minä pyörin ja hyörin, leijailen purppurapilvissä haaveiden. Minä pyörin ja hyörin, leijailen ja pois enää osaa en ja pois enää tahdo en.

https://www.youtube.com/watch?v=pcYqt6dcGX8

Vai milleesti?

Äänestä

Niinpä! Koko ajan!!!
Mielessäni sinä! Koko ajan . Aamulla kun herään, se oot sinä! Päivän mittaan kun teen mitä teen, se oot sinä! Illalla kun kuntoilen tai oon tai valmistaudun huomiseen, niin se oot sinä!.... Kun menen nukkumaan ja yritän saada unen päästä kiinni. Niin se oot sinä! Ja sitten kun vihdoin nukahdan ja lepään, niin se oot Sinä!
Et tiedä tätä, koska en ole sitä sulle kertonu, mutta näin se on!
Tahtoisin, mut en uskalla.

Ehkä joku päivä kun sinulla ei ole niin kiire, jos kerkiät pysähtymään ja kuuntelemaan mitä sinulle tahtoisin kertoa!!!

Sinua EN unohda!!!

Äänestä
  • aikanen, jos tilanne on tuollainen, niin kerro heti-miten.

    Oola-laa, taidat olla pikkasen kastunut..?

    Äänestä

  • voithan pysäyttää ja sanoo että on asiaa.

    Äänestä

Pyörii kuin puolukka pillussa

Äänestä

Tuu käymään.

https://www.youtube.com/watch?v=N1GfEl8XUc4

Ei et sinä. Etkä sinäkään. Se kolmas. Vai monesko se oli?
Pankaa sitä viestiä suoraan sille jota kaipaatte :)
Jos vaikka saisitte tapaamisen aikaan.

Äänestä

Tiedän hyvän lääkkeen ikävään: Ime sen vieressä olevan äijän munaa jos et ole jo kerennyt.

Äänestä
  • Jahas mitä se tänne ikävä palataan liittyy kuulin imemään, horonen hommaa ,kuinka moni mies ei ajattele imemisenaikana kuinka kova horo tuo onkaan?

    Äänestä

  • kokemusratkaisee kirjoitti:

    Jahas mitä se tänne ikävä palataan liittyy kuulin imemään, horonen hommaa ,kuinka moni mies ei ajattele imemisenaikana kuinka kova horo tuo onkaan?

    Eli suomeksi mitä se kuuluu ikävä palataan kuinka moni imee kulki ja kuka ei.Miesten mielestä se on horonen hommaa, tapa alistaa naista

    Äänestä

Mitä näet kun suljet silmäsi

Äänestä
  • että en näe yhtään mitään.

    Äänestä

Siitä vaan, en kulu ajatuksista, mutta omat voimavarat kuluu kun ajattelen häntä kaiket päivät..

Äänestä

ap meni miehelle joka tunnistaa nimimerkin

Äänestä

jopa tänäänkin olit unessani jälleen ,oli niin todentuntuinen uni.hohhoijaa

Äänestä

Missäpäin liikutaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mielessäni kirjoitti:

ikävöin sinua mies,en voi sille mitään .pyörit kokoajan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu