ne saatanan menkat

haastattelia

Nii et mites teillä ne menkkulit alko ja oliko teillä menkkojen alussa kovat kivut vai tuntuko missään? Ja sit vielä et minkä ikäsenä

3

157

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kjjjj

      Ei tuntunu missään etukäteen, huomasin niiden alkaneen vasta kun tulin kotiin ja kävin vessassa niin olin sillee katos katos veriset pöksyt... Eli mulla oli ihan normi runsaat ja kivuttomat ne ekatkin menkat. Oli seiskaluokan talvi eli olin 13 :)

    • hehehehheeh

      No mulla alko tossa keväällä 1tai2vuotta sitten LEIRILLÄ olin sillo samalla vkolla täyttämässä 14/15 ja oli todella kovat kivut ettei mitään rajaa. Muistan kun itkin ku oli nii kovat. Kaiken lisäks ne oli tosi runsaat. ^__^ Ja on kyllä edelleen aika kivuliaat ja runsaat :D että mulla on kyllä tosi hyvä tuuri näitten kanssa <3(sarcasm)

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      84
      3262
    2. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      76
      1304
    3. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      182
      1249
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1040
    5. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      103
      971
    6. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      310
      942
    7. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      95
      857
    8. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      43
      849
    9. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      78
      835
    10. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      124
      825
    Aihe