masturboi? Joo tosi järkevä keskustelun aihe, mutta olis ihan mielenkiintosta tietää.. aatteletteko jotain tiettyä jätkää jne. vai mitä??
mitä tytöt aattelee, kun ne...
hini
82519
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Kilpikonnia ja jauhelihaa tietty...
...tietenki aattelen yhtä IHANAA jätkää josta tykkään ku ei oo muuta aateltavaa... xDD ei vaa aina aattelen sitä kenest tykkään... tai sitte en aattele mitää... Se on aivan ihana kenestä mä tykkään...!!!! Haluisin olla sen kaa mut se on mua 4 vuotta vanhempi... ok?
Kostun joa ajtuksesta eli kuvittelen naapurin 67vuotiian 120kg/155cm harmaapartaisen/kaljun 6cm pippeli sedän nuolevan pimppiäni ja hänen työntävän sen pyllyyni aaaaaaaaaaaaaaaaaah!
Että hän työntäisi pimppisi pyllyysi? Se olisikin mielenkiintoista nähdä.
hmm... ainakin ite aattelen omaa/omia ihastuksiani...
luen reginasta naisen unelmia. en ajattele erityisemmin ketään...tai no joskus joo jotain tyyppiä, jota mä himoitsen...
joka on mielestäni seksikäs, tekemässä kaikkea ihanaa minulle. annan vain mielikuvituksen lentää... ;D
mä ajattelen naisen voihkimis ääntä ku sitä pannaan, tai jotain tosi kiihottavaa seksi kohtausta ;P