LAPSIINSEKAANTUJA PULTTI!

Kuulin juttua, että tää pultti aka. puukko puhakka olis sekaantunut lapsiin. Juotti vappuna 15 kesäisiä tyttöjä humalaan ja syötti kaikenmaailman pillereitä ja sen jälkeen raiskasi. Käykää nyt ihmeessä tekemässä tälle jotain!!
111333
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Etkö itse pysty tekemään moiselle nyrkillä tapettavalle pellelle mitään.

Äänestä
  • Pultilla ei oo äitiä,joku Nousiaisen Tuula vain.Nyrkillä tapettava,tottahan se on että ihminen kuolee kun lyö kun vielä pellekin on.Remppaa tekee juuri niin ulkona sitten ollaan.Wellcome.

    Äänestä

Etpä uskalla "puukko-allu" omaa nimeäs laittaa :) :) vittu mikä pelle oot!!!

Äänestä

Vai sellasta juttua. Vappuna...niin olihan siinä 120 kiloinen lesbo Katja ikä 41 ja Lennu 50kg ja ikähän on tommoset 38.5. Että semmoset raiskaus/pilleri bileet. Vätykin muuten käväsi kun kiireiltään kerkesi.

Äänestä

Milloinka katjasta lesbo on tullut

Äänestä
  • Inner Circle juttu.Hahhahhaa!

    Äänestä

  • Täytyy käydä katsomassa tämä pultti

    Äänestä

Pultti Puhakka? Ottaako se nopeutta eli kiihtyy ihme asioista? Onko koko suku samanlainen?

Äänestä

Puukko-allu. Vai kuulit ihan juttua? Nooh, sehän on hyvä. Juu, kuriin tommoset perkele! Ja sä, kaiken järjen mukaan, aijot tehdä asian eteen itsekin jotain, muutakin ku narista. Pieni vinkki sulle kuitenkin, paskanlänkyttäjä. Sun varmaan kannattaa pitää noi kuulopuheet vain sun, ja sun päiväkirjan välisinä juttuina. Eli pidä sitä suutas soukemmalla kun et tunnu mistään mitään tietävän. Turhaa räksytystä, iso mies. Vai mikä häiriintyny pikkurakki oikein oot, ku koitat saada draamaa noin kovasti aikaseks. Sori nyt, mutta sä haukkasit paskaa. Keksi joku muu harrastus ja koitahan löytää se elämän tarkotus ja onni jostain muualta kun täältä. Jessi.

Äänestä
  • yhy

    Äänestä

Onhan se aika sääli että yritetään toista mustamaalata, tietäen että pultti nyt on seurustellut noihin aikoihin. Puukko-allun nimeä tykätään ilmeisesti tahria, koska tuota nimeä ei käytä sellainen ihminen kuka kirjottelisi tällasia lennokkaita mielikuvitussatuja suomi24:een. Haluisin tavata tämän alotuksen puukko-allun, koska olen varma että sieltä tulee joku helposti säikähtävä rääpäle vastaan. Onneton paska, jolla on housussa löysä paska. Eikä kiinnosta tehä pultista alotuksia johonkin suomi24:een. Joten puukko-allu, otappa yhteys henkilöön jolta pöllit nimesi tähän aloitukseen. Koska jokainen meistä tietää että et sinä ainakaan se ainoa oikea puukko-allu ole. Olet vain täysin lahjaton ja muutenkin rimanalittaja. Tuollainen nimen luvaton käyttö vielä kostautuu ja vituttaa varmasti. Joten oikea nimi olisi kiva tietää, vaikka me kaikki tiedämme että et sinä sitä uskalla sanoa ku olet tollanen tossun alla oleva nössö aisankantaja. T. Oikea puukkoA aka J.K.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puukko-allu kirjoitti:

Kuulin juttua, että tää pultti aka. puukko puhakka olis sekaantunut lapsiin. Juotti vappuna 15 kesäisiä tyttöjä humalaan ja syötti kaikenmaailman pillereitä ja sen jälkeen raiskasi. Käykää nyt ihmeessä tekemässä tälle jotain!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu