Just tänään piti...

En mä uskalla kun sä olet niin kiukkuinen :( tulis kuitenkin ympärikorvia...
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • Tää oli varmaan mulle tarkoitettu?

    Äänestä

että sekin meni hänen piikkiin, heh sentäs. se vaan et kukaan ei kai oo kiukkunen ilman syytä ?? älyäkin kai saa käyttää jos sitä on !

Äänestä

Hups. Tänään tuli oltua kiukkuinen. :)

Äänestä
  • Syystä et tunteet nous pintaan :D

    Äänestä

seli seli ;D

Äänestä

Teitkö jotain hölmöö et kiukkuiseksi teki!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


huikauheeta kirjoitti:

En mä uskalla kun sä olet niin kiukkuinen :( tulis kuitenkin ympärikorvia...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu