niin eipä niillä juuri homojuttuja näy, eikä paljon häiriköintiä ylipäätään. Mutta tänne on pesiytynyt yksi häirikkö, joka saattaa olla vaikka hesan hörhöjä. Mamut ja homous tuntuvat olevan hänelle läheisiä aiheita.
Parempi vaan kun tyyppi menisi lääkäriin hakemaan apua, tosin hänellä varmaan on jo ainakin masennuslääkitys.
Parempi vaan kun tyyppi menisi lääkäriin hakemaan apua, tosin hänellä varmaan on jo ainakin masennuslääkitys.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Homoista puhutaan tietenkin siellä, missä niitä on.
Kun kerran muualla ei ole niin kertoohan kirjoittelu jonkun tason homojen toiminnasta Lieksassa. Lieksan homojen aktiivisuus on esiintynyt myös kokoontumisina.
Homojuttujen kirjoittaja on eräs nurmeslainen henkisestä kehityksestä jälkeenjäänyt varhaisteini. Koska hän ei voi olla koulussa sairautensa takia, hänellä on päivät aikaa kirjoitella typeriä aloituksiaan ja kommentoida omia kirjoituksiaan. Viime vuonna hän kirjoitteli Nurmeksen palstalla.
Ei ole uskottavaa. Lieksassa on aika paljon nuoriakin homoja joilla voi kännissä mennä överiksi kirjoittelu.
Se on hyvin todennäköistä, että näin on. Selvästi tyyppi on myös häiriintynyt.
Esiintyikö hän siinä kanadalaisessa dokumentissa?
Oliko se just se?? Ajattelinkin vähän...
Kyllä niitä homoja alkaa löytymään kuntaan jos toiseenkin, jos muutkin kunnat ottavat 500 mustaa miestä, jotka unohtavat vaimonsa kotimaahan. Ei tällä tavalla löydy naista jokaiselle (vaatimus kuitenkin neljästä vaimosta) . Luonnollinen jatkumo tilanteelle on että, kun ei ole naisia, on nussittava toisiaan.
Lieksa on homokunta, yrittäkää nyt vain hyväksyä tämä tosiasia.
Hevostellaan yhdessä!
Pori palstallakin on joskus näitä Dillejä.