Tahtoisin jo kuulla ääntäsi

pitkiä keskustelujamme ja olla riemuissani siitä että se olet vihdoin sä ja kohta mun.
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ööööh, Ihanaa. Mutta, en tiedä mitä sanoa...
Moi (silleen ujosti).

Äänestä

Hän kuulee kyllä minusta ja minä hänestä.

Äänestä

Niin olishan se kivaa ja mielenkiintoista. Toivottavasti ei ole häiriötekijöitä ympärillä.
Se vois alkaa käydä jo hermoille.

Äänestä
  • Eikä :'( . Hän on lauloi tätä minulle joskus....

    Äänestä

Soittamalla kuulee toisen äänen.

Äänestä
  • Ensin täytyy tutustua vaikka illanvietossa.

    Äänestä

  • eituntemattomat kirjoitti:

    Ensin täytyy tutustua vaikka illanvietossa.

    Niin.

    Äänestä

  • Nyt pikaseen postia minne mennään. On nääs kengät kiillottamatta ja nuttu narulla kuivamassa. Nyt olisi aika syödä se pelkonsa :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jakäydä kirjoitti:

pitkiä keskustelujamme ja olla riemuissani siitä että se olet vihdoin sä ja kohta mun.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu