Haluaisin harrastaa seksiä meressä auringonlaskussa tai paljussa, jossa on merivettä. Voiko seurata tulehduksia yms? En halua pilluuni kipuja, kutinaa tai mitään tulehduksia, mutta haluaisin toteuttaa fantasiani.
Onko kokemuksia?
Voiko meressä harrastaa seksiä?
Vesileikit
4
1959
Vastaukset 4
- ddfggh
Kyllä kun työnnät hain perseeseen harppu
- merivettä
Riippunee meriveden suolaisuudesta. Suomen Saaristomerellä voi ihan mukavasti. Ei tullut mitään jälkiseuraamuksia. Ennen-jälkeen pesukin hoitui tavallista kätevämmin molemmille. Veden pintalämpötila oli n 20 astetta. Ei ollut auringonlaskua vaan olimme aamupesulla enne saunaan menoa.
- vesileikit
Kiitos :3
- SuolainenPillu
No jossain välimerellä tai muualla missä on tosi suolasta niin siellä kyllä pilluun kasaantuu aika vitun paljon suolaa ja menee pillu vielä entistä punasemmaksi.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1421660- 1541134
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät70980Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi345977- 68753
PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56743- 69701
- 38654
Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7621Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33591