DuuniBuumi.fi

DuuniBuumi

Moikka!

Olemme kavereiden kesken perustaneet DuuniBuumi.fi -nimisen palvelun.
DuuniBuumi on lyhytkestoisten töiden ja palvelujen markkinapaikka. DuuniBuumissa sekä yritykset että yksityiset henkilöt ja kotitaloudet voivat tarjota lyhytaikaisia työtehtäviä tai palveluita, joita työtä- ja palveluita etsivä voi sitten vastaavasti hakea. Työnantajat eli yritykset, yksityiset henkilöt tai kotitaloudet saavat tarjoamalleen työlleen hakijoita, joista he sitten valitsevat itselleen sopivimman työntekijän. Duunibuumi.fi sivujen käyttö on täysin maksutonta yksityisille henkilöille. Rekisteröityminen, sivujen selaaminen sekä ilmoituksen jättäminen on kaikki maksutonta

Olemme perustaneet yrityksemme pääasiallisesti koska, haluamme tarjota nuorille mahdollisuuden työllistyä, ja näin myös saada työkokemusta.

Suosittelemme, että käytte jättämässä palveluntarjoajailmoituksen tai hakemaan töille tekijän duunibuumi.fi –sivulle. Kesää kohti tulemme markkinoimaan DuuniBuumia sekä perinteisessä mediassa että sosiaalisessa mediassa. Kannattaa siis pysyä kuulolla!

Aurinkoista kevättä toivottaen,

DuuniBuumi -tiimi

9

287

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jugiii2

      Vau! Kuullostaapa hyvältä palvelulta. Pitää käydä katsomassa :)

    • tompsu123

      Mahtavaa, että tämmöisiä yrityksiä löytyy!

    • Jagoo23

      Ihan mieletön idea!! Pakko heti mennä tutkimaan!!

    • dsadasd

      erittäin hyvä idea. Mietinkin tänään, että mitenkä mainoistaisin palvelujani ja tässä taas yksi hyvä mahdollisuus saada lisätöitä.

    • Jeppe1001

      Nice! (Y) Onko siis täysin ilmaista, vai ottaako firma jotain välistä?

    • DuuniBuumi

      Terve Jeppe!

      DuuniBuumin käyttö on asiakkaillemme täysin ilmaista. Emme siis ota mitään välistä :)

    • DuuniBuumi

      Moi! Olemme DuuniBuumilla päivittäneet sivujamme, koska haluamme entistä tehokkaammin auttaa asiakkaitamme löytämään etsilleen tekijän. Tämän takia olemme perustaneet uuden Pikahaku -palvelun.

      Kokeile uutta pikahakua!

      Tarvitsetko siivoojaa, puutarhuria, tarjoilijaa tai mitä tahansa muuta työntekijää, mutta et tiedä mistä etsiä? Täytä Duunibuumin Pikahaku-lomake ja etsimme tekijän puolestasi, täysin ilmaiseksi!

      Tee pikahaku vaikka heti osoitteessa www.duunibuumi.fi/pikahaku

    • väliinputoajat

      ok! mutta kuka perustais duunitorin vain yli 50vuotiaille, kun vielä pitäisi työelämässä käydä monta vuotta ennen eläkeikää! ?

    • Diiva94

      Harmi että on jo lopettanut sivunsa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oliko pakko olla taas tyly?

      Miksi oot niin tyly mua kohtaan nykyään? Ei edes tunneta kunnolla. Katseita vaihdettu ja varmasti tunteet molemmin puoli
      Ikävä
      61
      2558
    2. Naisella tisulit, kuin lehemän utarehet

      Oli kyllä isot tisulit naisella, kuin lehemän utarehet, vaikka paita oli päällä, niin tisulit erottui.
      Sinkut
      21
      1833
    3. Kemijärven festarit 2025

      Onpas taas niin laimea meininki. Eikö tosiaan saada parempia artisteja? ☹️
      Kemijärvi
      13
      1612
    4. Tekikö mieli laittaa viesti?

      Miten on? 😌
      Ikävä
      102
      1387
    5. Johanna Tukiainen hakkasi miehen sairaalaan!

      Viime päivien tiktok-keskusteluissa on tullut esiin, että Johanna Tukiainen on jatkanut väkivaltaista käytöstään. Hän h
      Kotimaiset julkkisjuorut
      122
      1282
    6. Mitä haluaisit tänään sanoa kaivatullesi?

      Onko sydämelläsi jotain?
      Ikävä
      83
      1169
    7. Salilla oli toissapäivänä söpö tumma

      Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen
      Ikävä
      40
      1064
    8. Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?

      En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?
      Suomussalmi
      23
      1033
    9. Kalateltta ja Siipiteltta

      Siipiteltasta ei saa ruokaa ollenkaan ja ovatko työntekijät ihan selvin päin siellä. Kalateltassa taas lojuu käytetyt la
      Kuhmo
      14
      1033
    10. Jännä tunne kun ekaa kertaa elämässään tuntuu siltä

      Että on tarkoitettu jollekin. Saattaahan tuo olla että on sekaisin kuin seinäkello, mutta silti tunne yhteenkuuluvuudest
      Ikävä
      58
      947
    Aihe