Moro HOLO ukot.

Tervetuloa 2015 luvulle.
11<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Tultu on sitä tikulla silmään joka vanhoja muistelee.Anteeksi vain kaikkien holomuisteliain puolesta.

Äänestä

Sellaasta ei oo oikeesti koskaan edes tapahtunu.

Äänestä
  • Magneettimediastako luit ja todeksi luulit, höperö?

    Äänestä

  • Holokaustin kiistäjät ovat yleensä hulluja tai hulluille asiantuntijaa esittäviä huijareita.

    Äänestä

  • Tai sitten totuus käy kipiää joillekkin

    Äänestä


Elikö ameriikka vietnamissa afkanistanissa. Holokautta.Venäjä tieten nytkin elää.

Äänestä

Mille luvulle?

Äänestä

milloinhan se molotusloppuu,tuosta kreikantukemisesta,molothoi 2015

Äänestä

huomenna eu-antaa periksi

Äänestä

niinsiinävain kävi,eu-menipolvilleen kreikanedessä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Teretulemasta kirjoitti:

Tervetuloa 2015 luvulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu