ostetaan

joku lämmitin millä sais lämpöä tupaan teholtaan 500-1500w bensa tahi löpöllä...jos vaikka joku kuplan vanha bensabasuuna saa tarjota mielellään!
4493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mihin "tupaan" haluat lämpöä puhaltaa?
Mulla voisi olla myynnissä veneen laipiolämmitin. Teholtaan 1400 W. Polttoaineena valopetroli.
Myynti riippuu omien lämppärin vaihtoajatusteni toteutumisesta.

Äänestä

Uusi webasto 2000 maksaa muutaman satkun ja on hyvä peli.

Äänestä

Kuka pönttö näitä kymmen vuoden takaisia mitäänsanomattomia ketjuja nostelee keulille ja miksi????

Äänestä

Älä nyt...tää on hyvä juttu.Mulla on vanhat videot...niistä ei saa virtaa päälle ,ennen ku lämmittää videoita haloilla puoltoista päivää!Paljohan klapit maksaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lämmitin kirjoitti:

joku lämmitin millä sais lämpöä tupaan teholtaan 500-1500w bensa tahi löpöllä...jos vaikka joku kuplan vanha bensabasuuna saa tarjota mielellään!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu