Loimaalla lotisee

Loimaan torilla SKN tarjoaa halukkaille suuta perää... tulkaahan kyselemmän
653
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sovitaanko että te tuhkaluukun nuohoajat pysytte sielä agrosa

Äänestä
  • Eikös ne nuohoajat ole siellä Coc chatissa?

    Äänestä

skn on pantu jo lyttyy agrossa

Äänestä

MINULLA HEITTÄÄ HOMO PÄÄSSÄ oooooopppelillllla ajajessanu törmäsin naapurin lehmaan ja kävin kokeilemassa sitäkin pelottomasti
nyt menna kiiruusti kauppaan koska tikkarini on loppu...mull on kova halu aina nuolla jotain
nikotini himo söön tuppakan kun vihanneksert on nii tervellisiä
sen mä vaan sanon suuret homot asuu loimaalla

Äänestä

pitäskö noide ostaa fend ja mese

Äänestä

Kohta mun pää halkee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SKN kirjoitti:

Loimaan torilla SKN tarjoaa halukkaille suuta perää... tulkaahan kyselemmän

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu