Sain taas käsiini erään tuttavan pyykkikorista pikkuhousut jotka hän on varmaan hiljattain sinne laittanut koska ovat aivan kosteat haarojen kohdalta.Tuoksuvat väkevästi pillunmehuille ja pissalle.Kyrpä aivan kovana aion nyt runkata niihin ja palautan huomenna !!
Väkevä tuoksu
8
<50
Vastaukset
Mökkinaapurin gilfin bikinit ja ahh sitä vanhemman vitun hajua. Roiskuu kuin paloletkusta.
- akituro
Oijoi..Kuka myisi minulle oikein tuhraantuneet pikkuhousut?Haluaisin nuolla ne puhtaaksi !
- ammatti1
Paljo maksat. Saisit kiimaiset stringit.
- autistiko
Stringit kiimaiset, Ai jaa LOL
- Sofiaaaaa
Minä myyn, jos hinnasta sovitaan! Poikaystävä on ollut kaksi viikkoa poissa, ja valun yötä päivää pikkareihini yksinäisyydessäni..
- Hajuista
Kyllä ihmisen eritteet lähinnä HAISEVAT, tuoksut myydään kaupoissa,
aika alas olet vajonnut jos vain joudut varastamaan tutuiltasi, siis TUTUILTASI! - vanhaVitunhaistelija
Se on epänormaali joka ei vitunhajusta tykkää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1054040Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv552266Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?731591Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko5984- 66824
- 20784
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu117778- 62748
- 39742
Olisin valmis tutustumaan uudelleen
En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.49738