hitto kun on

sua ikävä ,ei saa yhtään rauhaa aina vain sinä olet ajatuksissani
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mihin numerot viittaa? nimiin?

Äänestä
  • numeroita? siis tuossa alotuksessa!

    Äänestä

  • kyllä oikea tietää kelle menee

    Äänestä

Samoin. Millähän siitä pääsisi eroon, yrittänyt turruttaa itseni kaikin tavoin, mutta mikään ei auta.

Äänestä
  • ei siitä pääse eroon ,kaikki ajatukseni kääntyvät häneen ,tänäänkin näin jotain heti hän tuli ajatuksiini .esim missä hän lienee nyt tällä hetkellä kun kello oli jotain 13.35kun kaahasin kotia kohti .

    Äänestä

Tuollainen rakkaus on ihanaa, jos se toteutuu.

Äänestä
  • Toivottavasti olen toivonut jo vuosia salaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vainsinulle67 kirjoitti:

sua ikävä ,ei saa yhtään rauhaa aina vain sinä olet ajatuksissani

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu