Koskaan tutustua sinuun mies
En sitten saanut edes
murheistasuurin
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Kieltää?
Tyhjän sait kysymättä...
Mikä estää??
Kuka olet, ketä mietit kun kirjotat täällä?
mies tutustuu uuteen tuttavuuteen
Sitä hän tekee kyllä :(
niin teen, koska pitää elää. ajattelen silti sua ihan koko ajan vaikkei pitäis.
ajattelen sua, ketä sua? kaistapäinen vastaus kaikinpuolin, panet ketä vaan ja ajattelet sua heh heh.
Minulla on nainen jotenkin sellainen tunne, että kun me vielä tutustutaan niin se on sitten menoa. Sitä ei pysäytä enää mikään. Se tässä hämmentää. Minulla ei olisi mitään sitä vastaan, mutta pelkään, että et ole vielä valmis siihen.. Ehkä sinulla on vielä jotain kesken..
Minusta lähinnä tuntuu nykyään siltä, että hän ei halua olla missään tekemisissä kanssasi... Ja niin sen täytyy olla. Olin myöhässä. En ollut rohkea ajoissa.
kanssani
Asiat selviää keskustelemalla asianosaisten kesken.
Tarviiko aina luulla ja olettaa?
Minusta tuntuu, että oli ihastumista, välttelyä ja sitten perääntymistä. Nyt se on sitten ollut jo kauan epätoivoista ikävöimistä. Tunteita paljon, uskallusta vähän, mutta unohdusta ei ollenkaan..
Tältä minustakin tuntuu, puit ajatukseni sanoiksi.