Toivotavasti kohta kohdataan.
Kaksoisliekkini kaipaan sua.
yxvaan2
9<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Kohdataan :)
Toivottavasti.
Tämä ei sitten ollut multa sulle kaksoisliekkini mies. Joku toinen kaksoisliekki viestii jollekin toiselle kaksoisliekille. En jaksa tehdä aloituksia enää tänne.
ajattelin kommentoida tähän et kiinnoistais tietää ja toiveissa ois saada tietää vähän siitä miten tää nyt oikein edistyis? Kenties sulla jotain visioita siitä? Palstalla joo mitään mullistavaa tuskin enää tapahtuu..
Kiinnostaisi tietysti kuulla lisää.
No, eiköhän meidän ole aika tavata jo tälläkin kerralla. Olen etsinyt sinua ympäri maata, mutta en ole löytänyt. Jostakin syystä, emme ole nähneet vaikka tiedämme toisemme. Se on raskas taakka kannettavaksi ja meidän pitäisi ryhtyä jo työhömme.
Olen kyllä tavannut kaksoisliekkimieheni, viestini ei ole mitään leikkiä tai kuvitelmaa.
Oisi jo aika toimia.
ei voi kyllä tietää sitä taakkaa jota kannan kuin kaksoisliekkini. Silti se on jo vuosia repinyt minua hajalle ja aivan pohjalle josta pelkään etten enää nouse. Miksi piti syntyä tähän maailmaan jos se tälläistä on?