Je suis Toimi

Toimi_setä

Jiiihaaa !
Tuli tuossa iltahämärissä vähän naamatinderissä roikuttua. Naisihoisilta pikkaisen lämpöä vongattua. Taisi se tuo sielunvihollinen taas päästä käskyttämään ? Vai olisiko tuo yksin hotellihuoneessa varmuuden vuoksi otettu sininen nostattaja pilleri laittanut vanhan kaulasuonetkin tykyttämään. Nyt on sitten paineet tapissa, ja piti ihan saikkua, että mielen rauhoittumis pilleriä tohtorilta paineisiin hakea.

Kaikki te tuhannet himoitsevat kaltaiseni. Yhtykää kanssani huimaukseen.

Hyvä suuri jumalainen Pakarainen. Kiitos että olet siellä aina taustalla kuuntelemassa ja ihmettelemässä kompuroivaa ja hoipertelevaa setää. Mutta nyt on sitten pieni sivuaskel nöyrälle ihailiallesi elämän tinderissä sattunut. Kyllä se on nämät elämän iltalehdossa saamani kuumat aallot saaneet Toimi sedän ajatukset aivan villisti poukkoilemaan. Niin on kuin keväinen haka nuorelle orhille tuo naamatinderi. Ihanat tammat ja puumat siellä houkuttelevasti keimailee. Ei sitä vaan pysty itseään pidätteleen.

P.S. Jätä turvotus. Poista paha mieli. Kaikilta.

2

155

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Heehhheeeehheeee

      Mieheltä kiristettiin seksikuvalla 10 000 euroa

      Perjantai 22.5.2015 klo 11.08

      Mies joutui kiristetyksi hänestä yllättäen otetulla nakukuvalla syksyllä 2013 Pietarsaarella.

      Pohjanmaan käräjäoikeus tuomitsi eilen neljä naista tapauksessa. Tuomiosta uutisoi ensimmäisenä sanomalehti Pohjalainen.

      Kiristystilanne syntyi, kun yksi naisista oli houkutellut miehen kahdenkeskiseen tapaamiseen. Tuolla kerralla he olivat sopineet uudesta tapaamisesta, jossa nainen esitteli itseään alusvaatteisillaan ja lupaili miehelle seksiä.

      Nainen oli kuitenkin salaa sopinut toisen naisen kanssa, että kesken intiimin tilanteen tämä hyökkää paikalle kameran kanssa.

      Mies oli riisunut itsensä naisen esiintyessä hänelle ja istunut sängyllä, kun toinen naisista astui yllättäen huoneeseen ja otti kuvan kännykkäkamerallaan alastomasta miehestä ja alusvaatteisillaan olevasta naisesta.

      Mies yritti tämän jälkeen poistua asunnosta, jolloin tilanteen järjestänyt nainen vaati mieheltä 6 000 euroa sillä uhalla, että asia menee julkisuuteen. Mies sai tingittyä summan 3 000 euroon, jonka hän maksoi seuraavana päivänä naiselle.

      Myös kuvan ottanut nainen vaati itselleen 2 000 euroa, jonka mies maksoi.

      Pari viikkoa tapahtuneen jälkeen kuvan ottaneen naisen 17-vuotias tytär soitti miehelle ja vaati 7 000 euron lisämaksua tai hän kertoisi asiasta miehen puolisolle ja pojalle.

      Mies sai tingittyä summan 5 000 euroon, jonka mies toimitti jälleen seuraavana päivänä. Äiti toimi autonkuljettajana, kun tytär vastaanotti rahat. Kiristyssaalis jaettiin äidin ja tyttären kesken.

      Tämän jälkeen mies oli vielä saanut puhelun, jossa entuudestaan tuntematon nainen yritti kiristää häneltä 50 000 euroa samalla kuvalla, jonka hän oli saanut haltuunsa. Tämänkin summan mies sai tingittyä 40 000 euroon.

      Teko jäi kuitenkin yritykseksi, sillä miehen mennessä tapaamaan naista, hän ei ottanut rahoja mukaansa. Poliisit ottivat naisen tilanteessa kiinni.

      Miehen tapaamiseen alunperin houkutellut ja alusvaatteisillaan esiintynyt nainen tuomittiin kiristyksestä vuoden ja kuukauden ehdolliseen vankeusrangaistukseen sekä 30 tunnin yhdyskuntapalveluun.

      Kuvan ottanut ja tyttärensä kanssa kiristyssaaliin jakanut nainen puolestaan sai tuomion törkeästä kiristyksestä, josta määrättiin naiselle vuoden ja 7 kuukauden ehdollinen vankeusrangaistus.

      Kiristyksestä nuorena henkilönä tuomittu tytär sai 7 kuukautta ehdollista vankeutta.

      Suurinta summaa vaatinut nainen sai vuoden ja 8 kuukautta vankeutta törkeän kiristyksen yrityksestä.
      JOHANNA MATTINEN
      [email protected]

      • Kuvaa_minnuu_oih

        Onko jo selvinnyt kuka se siellä tytöille rusinaista vartaloaan antoi kuvattavaksi ?
        Kaippa se olis hyvä et sen naapuritkin tietäis. Minkälainen pieni elostelia siinä puskan takana kurkkii. Vois nuorisoakin varoittaa.

        Onko tietoo ?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      169
      10382
    2. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      55
      2833
    3. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      82
      2558
    4. 85
      2391
    5. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      148
      2119
    6. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      244
      1968
    7. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      44
      1412
    8. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      13
      1405
    9. Muutama vuosi sitten oli pulaa hoitohenkilökunnasta

      Nyt heitä sanotaan irti. Tarve ei ole hävinnyt mihinkään, ei myöskään raha jolla ihmisten työnteosta maksettiin; raha va
      Maailman menoa
      121
      1215
    10. Ilouutinen: Osmo Peltola jo teini-iässä, silti yhdessä Peltsi-isän kanssa taas tv:ssä!

      Ihan paras parivaljakko: Peltsi-isä ja Osmo-poika. Tämä on kyllä sellaista hyvänmielen telkkariohjelmaa, josta kukaan ei
      Tv-sarjat
      34
      873
    Aihe