Vaimoni nussi nuorta kundia inva.WC.ssä.

Malli165644570C

Menimme täydessä kauppakeskuksen kahviossa istumaan pöytään, jos istuskeli nuori kaveri. Kysyin, oliko pöytä varattu, ja kaveri ravisti päätään, ei siis ilmeisesti ollut.
" mitäs meinaat viikonloppuna tehdä, meetkö moottoripyörämssuille" kysäisin kaverilta. Ja vastaus oli " Vittu täs mitään, pitäs löytää muija viikonlopuks." Kaveri oli hiukan humalassa, ei pahasti, mutta sen verta, että huomasi.
"No mitäs sä muijalla " kysyin. " Vittu , no mitä niillä tehdään, panen tietysti."
"Vai niin... mietin hetken ja kysyin, että panisitko vaimoani " " Täh, totako. " Kaveri piristyi hetkessä ja sanoi " En oo ennen tota vuosimallia pannutkaan... ooks tosissas?"

Nyökkäsin, mutta vaimo ei näyttänyt oikein olevan mukana jutussa.
Hetken päästä kuitenkin menimme kolmisin invavessaan ja lukitsimme oven. Poika laski housut alas ja oli kaverilla komea meisseli. " Onks kumii vai panenko paljaall" kysyi poika kalu juhlakunnossa. " onks tää sit sulle ok. juttu et siis mä panen sun vaimoa," kysyi poitsu. Nyökkäsin ja varmistin, että ovi oli lukossa.

Muutamassa sekuntissa vaimoni oli jalat levällään, liekö nopeaan suostumiseen syynä tuo komeasti seisova työkalu. Tarttui pojan kullista ja veti mekon ylös ja stringit sivuun. Ja sinne upposi nuorisokyrpä, takaapäin , pöytää vasten . Vaimoltani tulee orgasmi kotioloissakin nopeasti, mutta nyt siihen ei kulunut sitäkään aikaa. Poika sen sijaan työnteli kymmenkunta minuttia ja sitten laski spermat sisään. Heruttelipa vielä minuutin sen jälkeenkin.

Kävelimme pois invavessasta, ei kukaan nähnyt. Kaveri moikkasi ja lähti omille teilleen. Autossa vaimoni sanoi, että olipa pikapano ja kyllä siltä tuli paljon, multa valuu vieläkin. Kotona mekon takamus oli märkä ja sitähän se oli.

8

6225

    Vastaukset 8

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kuskina

      Mun vaimo nai liftaripoikaa takapenkillä ja ajoin, että sellaista sattuu ihan oikeasti.

      • Poliisit

        Toi on liikenteen vaarantamista:D


      • Kuskina

        No ei oo, jos on turvavyöt kiinni !!!


    • Asiantuntijamies

      Vaimot ei nai muuta kuin strap-on dildolla tai nyrkillä.

      Pitäis vähän ymmärtää, että jos nai jotakuta, pitää olla kyrpä. Minua ei ole kukaan nainen nainut. Minä olen nainut niitä useaakin.

      • naivanainen

        Nainen nai tietysti pillulla. Voi se jollain muullakin, mutta yleensä pimperolla. Jos haluat puhua omalla tavallasi rajoittuneesti niin sen kun puhut, mutta et voi lähteä muita oikomaan.


    • Motoristit40v

      Otan osaa, tai siis olen iloinen puolestasi, miten vain tahdot:) Minun vaimoni oli yhden illan aikana festareilla kolmen pojan kanssa, tiedä olivatko edes tuota 16 vuotta ? Tuollaisia pika panoja kanssa, ei siinä paljoa kysytty muuta kun lähdemmekö teltalle ?

    • lämmittää
    • Oltiin matkailuautolla liikenteessä. Otettiin liftareita kyytiin. Jos kaverit oli kivoja pyydettiin niitä nussimaan vaimoa. Yksi saksalainen tyttökin innostui.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"

      Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va
      Suomalaiset julkkikset
      109
      2250
    2. Mitäpä luulet että tykkääkö

      kukaan kaivatustasi ?
      Ikävä
      103
      896
    3. T rakastan sua

      vaikket sitä usko
      Ikävä
      67
      861
    4. Varmaan aika moni

      Haluaisi sinut enemmän kuin mielellään
      Ikävä
      48
      835
    5. Mitä tapahtuu?

      Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???
      Haapavesi
      22
      832
    6. Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...

      ...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha
      Maailman menoa
      538
      761
    7. Miksi et lähesty minua

      Jos kerran kaipaat, mies? Mitä pelkäät?
      Ikävä
      80
      687
    8. Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti

      Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk
      Ikävä
      76
      650
    9. Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen

      Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik
      Ikävä
      23
      600
    10. Kai sä olet

      Luovuttanut mun suhteen.
      Ikävä
      57
      561
    Aihe