Karmee sugar-daddyn etsintä käynnissä. Hahahah niiiiiiiiiin supermauton toi tikkari. Kuinka alas nainen voi vajota. Niin myötähäpeä ja sääli. Kerää ittes kimuli, omg!
Hahahahaa toi isebela ig
yfls
69547
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 69
Vanhimmat
Täysi-ikäinen nainen lipomassa vaaleenpunasta tikkaria nam! Hajoooon nauruun namskis
Miks muijat kuvaa omaa persettään nettiin?
Sieppi ei mene enää ämpärikuviin, vaikka niissä ei näkynyt tisseistä ja pepusta vilaustakaan.
Ämpärikuva-ainesta ! DDD totta tosiaan.
Haha vitun pellehermanni runkkari IDIOOTIT.
Koita edes ensi kerralla ymmärtää laittaa linkki kuvaan josta vingut ja valitat saatananpäsinpääidiootti( mene kouluun).
Ensimmäisiä asioita minkä ne yliopistossa tai ammattikorkeassa ja jopa ammattikouluissa opettaa, on viitteen asiaan josta jotain höpiset tai väität!
https://instagram.com/p/28iePHh3dd/?taken-by=isabelclaudine
https://instagram.com/p/26ZT9kB3c6/?taken-by=isabelclaudine
https://instagram.com/p/25-nhCB3Sz/?taken-by=isabelclaudine
Hyviä kuviahan noi on. Tikkari ja muutkin alusvaatekuvat, olis vaan saanut sideboobs vilahtaa tai peppu olla enemmän pystyssä. Hyvä jos saa sugardaddyn noilla kuvilla.
Taidat olla sen entinen dupattu poikaystävä tai joku muu onneton pelle joka ei ikinä saa naisia.
Ei voi kuin ihmetellä, kuinka kukaan viitsii julkaista itsestään tollaisia kuvia!
Mikä on syy tuohon? Narsismi? Halua hyötyä jotenkin, kun julkaisee ns. rohkeita kuvia.
Pelkkää haittaa noista on ja tulee olemaan pitkälle tulevaisuuteen ja ikuisesti, vielä silloinkin, kun itseä jo kaduttaa.
Näin se menee, valitettavasti.
Heheheeerrä kaikki tyrkytinlissut äkkiä ÄMPÄRIKUVIIN !
Oon nähnyt montakin missiä posettamassa toi herkku suussa, Kai sillä pikkutyttömäisyyttä haetaan........kun on ihan pikkutyttöjen karkki. Hyi hitto !
Hyviä kuvia Isabellalla kautta linjan, lisää vaan herutusta, sideboobsia, belfieitä ja boobieita.
Täällä onnettomat runkkarit vaan vinkuu kun eivät ikinä saa naisia, saatika sitten sexyjä ja hyvännnäköisiä naisia.
Lopettakaa se vinkuminen ja itsenne idiootimaisuuden esille tuominen!
Runkatkaa noille kuville kun ette pillua saa!
https://instagram.com/p/1iUy_TB3US/?taken-by=isabelclaudine
https://instagram.com/p/2ByiFBB3by/?taken-by=isabelclaudine
https://instagram.com/p/0di5Qqh3RC/?taken-by=isabelclaudine
https://instagram.com/p/0aqRHhh3Ve/?taken-by=isabelclaudine
Lordoooo! Ihan selvä tapaus.
Namskis! Ämpärikuviin! Mars!
Nämä suomalaisten julkkunaisten percetisukuvat on säälittäviä try-julgguksi keinolla millä hyvänsä tasoa. Kaikki järjestään samalla konseptilla menee, sitten kauhistellaan törgypostia, kun eka ite laittaa rintavarustusta ja persettä tyrkylle julkisiin kuviin. Sitäsaamuätilaaaaaaaaaaa
Erittäin hyviä kuvia Isabellalla taas... Kumma onneton runkkarivinkuja toi viestiketjun aloittaja?
Laita tulemaan vaan samanlaisia kuvia jatkossakin Isabella :)
https://instagram.com/isabelclaudine/
Kyllä tämän ihmisen instagram-tilin kuvat näyttävät maksullisen naisen tarjonnalta. Ihmisestä en tiedä mitään, mutta siltä nyt vaan näyttää.
No kehoaanhan se myykin, eli sitä on miltä näyttää.
Kui joku jaksaa laittaa tollasii kuvia omaan instaan :(:-o!
Hienoa kun laittaa, erittäin hyviä kuvia! Hyvää normi meininkiä, maksullisilla naisilla ihan erillaisia kuvia.
Mitä ihmettä vingutte siellä onnettomat runkkarit.
Erinomaisen hyviä kuvia Isabellalla. Lisää vaan samanlaisia.
Vois Siepinkin ottaa mallia...
https://instagram.com/p/3_RTlFB3SF/?taken-by=isabelclaudine
Wau hyviä kuvia Tolla Isabellillä
No hyi hitto mihin akat alentuu, yäks. Ei niin mitään tyyliä ja vielä tupakka roikkuu poskessa, ällöttävän halpalutkan näkönen muija, mutta näitähän on maailman pullollaan, mahtuu enempi ku 13 tusinaan.
Katso itseäsi peilistä ja totea että olet halpa onneton runkkari joka ei saa naisia muuten kuin maksamalla, jos edes sittenkään! Hahah :)
Isabellan kuvat on hyviä sais muutkin ottaa mallia!
Tässä muutama laadukas ja tyylikäs kuva altaalta.
https://instagram.com/p/4lvAiyh3di/?taken-by=isabelclaudine
https://instagram.com/p/4j9z7BB3Uj/?taken-by=isabelclaudine
Hyviä kuvia, lisää vaan! :)
Jos joku mun frendi laittaisi tollasii kuvii julkisesti näytille, kyllä ihmettelisin.
JOS MUN FRENDI LAITAIS TOLLASII KUVIA KOITTASIN HETI ISKEE SITÄ :)
Fakezer sulla on niin rumii ja kauheita frendei et kaikki niiden kuvia ihmettelis, eikä edes haluis nähdä niitä, koska ne alkais oksettaa se rumuus ja vastemielisyys jolta sun fredit näytää!
Kun mun fredit on laittaneet tuollaisia kuvia, olen aina kertonut et hyviä kuvia, lisää vaan.
https://instagram.com/p/0di5Qqh3RC/?taken-by=isabelclaudine
Älkää sössöttäkö, kaikki normaalit misut laittaa pornokuvii itestään!!!!! Wää wää ihan kauheeta törkyviestii tulee koko ajan, ihan terriblee. Heti ilmotus kunnianloukkauksesta poliisille, täytyy pebsaa ja boobsei saada ihan rauhassa tyrkkii:-S:-S:-S:-/
yäk
Lisää persettä ja tissii välittömästi! Grrr kiitsssds! Niin hienoo pukkaa
Hyviä kuvia edelleen, lisää vaan , Hienoa toimintaa Isabella :)
https://instagram.com/p/5NRx7iB3Q1/?taken-by=isabelclaudine
Eiks sun instassa oo riittävästi kävijöitä ku täällä pitää mainostaa...naurettavaa :DD
Eihän se täällä itse mainosta vaan me "fanit" Nollapojo mee muualla vinkumaan kun olet ruma ja haiseva onneton runkkari kumminkin!
https://instagram.com/p/4tl2zgB3RA/?taken-by=isabelclaudine
"Fanit" todellakin "fanit"...heehee
höhöhöhöö, kuule kyllä se nyt on vaan niin, että aika moni itteään mainostaa ihan missä vaan pystyy, totuuttahan ei tiedä kuin tyypit itse .
:OOOOOOOODDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Isabella rocks! :) toivottavasti jakaa mahdollisimman monelle ja usein pilluaan! :)
Isabella sopis hyvin pornotähdeksi :)
Aivan!
Lisää vaan hyviä kuvia ja enemmän ihoa niihin! Pornotähdethän on nykyajan sankareita! Tienaa hyvin ja suovat mielihyvää! Samoin sankareita ovat huorat, nekin tienaa hyvin ja auttaa puutteessa olevia!
Erittäin arvostettavaa hommaa kumpikin! Yhteiskunnan pitäisi antaa mitalit kummankin alan edustajille!
Voi kun löytäisin itselleni naiseksi pornotähden tai huoran!
Some mimmi kuten Isabelkin kelpaisi hyvin!
no eipä siinä, lisätköön millasia kuvia vaan tahtoo. mutta naurettavinta on se kun tungetaan väkisin tissit ja perse tyrkylle kuviin ja sitten ihmetellään ja kauhistellaan kun tulee törkyviestejä sähköpostiin. noilla kuvillaan oikeen viel provosoi niitä perverssejä ukkoja. julkisuudessa kerran kun on ja itteensä esittelee nii pitäs myös varautua asiattomuuksiin
No sitähän noi julkkis eukot haluaa, siksi ne markkinoi itseään et saisivat mahdollisimman hyvän kumppanin ja lapsilleen hyvän isän! :) Hyvä kun niin tekevät niin muillakin kiva katsella niiden kuvia kun mahdollisilla sulhoilla! Hyviä kuvia Isabellalla!
Juu miehenmetsästystähän tollasten kuvien laittaminen vaikuttaa olevan ainakin jossain määrin.. Pitää saada mahdollisimman varakas ja makee tyyppi, joka pystyy kustantamaan hyvän elintason. Ns. tavalliset tytöt varoo ihan tissivakokuviakin, en nyt puhu teineistä. Kyllähän nainen julkisilla kuvillaan haluaa jotain kertoa itsestään, nää paljastelu, tissiä ja peppua näkyville, on ihan tietoinen päätös.
Sinänsä naurettavaa avautua lehdissä törkyposteista, kun itse vapaaehtoisesti laittaa seksuaalisesti provosoivia kuvia ihan kaikkien nähtäväksi.
En voi ymmärtää, elämää on vielä vuosikymmeniä edessä, eikä noi kuvat katoo ikinä netistä. Tulee lapsia ja perhettä, appiukkoa ja anoppia, miehen puolen suvun sukulaisia jne. Nainen, jolla on softpornotason kuvia julkisesti, ei ole tervetullut ainakaan yhteenkään mun tuntemaan perheeseen, olemme puhuneet muiden äitien kanssa asiasta, koska ajat on niin eri, kuin meidän nuoruudessa. Poika- ja tyttöystäväkandidaatit googletetaan, kuva ja YT- hakuineen huolella DDDD !
Jokaisen omissa käsissä asia on, henkilökohtaisesti pidän huonona valintana.
No ei kukaan sinun ja tuttavaperheisiisi haluiskaan liittyä, kirjoituksestasi näkee että olet ihan roskasakkia!
Olet myös harhainen ja kuvittelet että mahdolliset miespuoliset jälkeläisesi edes saisivat tuollaisia naisia tai jos saisivat vittuakaan välittäisivät mitä sinä ja muu suku niistä pidätte!
Kirjoituksesi kertoi että olet idiootti!
Hienoja kuvia Isabelalla lisää vaan samanlaisia!
https://instagram.com/p/6AM5XKB3fW/?taken-by=isabelclaudine
Isabella on Martinan tason tyrkky vosu.
Olen ylemmän keskiluokan omakotitalon äiti, joka ei haluu 3 pojalleen pornotyttöystävää!!;;;!;
Maran uusimman blogin komenttikenttään joku linkitti niitä sen vanhoja tissikuvii jatkuvalla syötöllä, muutenkin kommenteissa näkyi mitä porukka on mieltä näistä tissipimuista joka marakin on. Mara koittaa kovasti päästä menneisyyttä pakoon ja yrittää rakentaa uutta imagoa. Kommentointi kiellettiin mutta ei se muuta sitä mitä mieltä hänestä ollaan.
Ihan vaan tiedoksi, jos poikani ottaa vaimokseen jossain pornokuvissa esiintyneen naisen, poistan hänet testamentilla meidän perijöistä, KYLLÄ kuule äidillä on aika iso sananvalta tässä asiassa. Nämä seksi/pornotähtöset ei vaan kelpaa miniäksi ja pojallekin se kerrotaan.
Poseeratkoon tytöt ihan miten haluaa, ei meille miniäksi. Kunnollisia kauniita tyttöjä on maailma täynnä. Vähemmistö on nämä säälittävät pepputisutyrkyt. Terve vaan ja onnea kaikille, äidit määrää, yeah!
Taidat olla aikamoisen kouluttamaton idiootti tai sitten joku feikki äiti jolla ei edes ole lapsia. Suomessa ei voi tehdä lapsia perinnöttömäksi!
Onneton idiootti pelle!
Äidillä ei ole mitään sanavaltaa siiinä minkälaisen puolison poika valitsee, ellei poika ole täys idiootti nössö juntti ja sellaiset eivät ikinä saa hyviä naisia tai edes hyvännäköisiä naisia puolisokseen!
Äitiloves.. olet täys pelle idiootti tai feikki! XD
Ei toi taida olla kenenkään äiti, kun noin kovasti olisi kontrolloimassa poikiensa morsmaikkkuja. Taitaa olla sama pelle joka viestiketjun on aloittanut. Olisko Isabellan dumpattu ex poikaystävä!!??
Tunnen kuule Suomen lain, ja meillä on perheellä oma lakimies ja todellakin voi poissulkea testamentista, paitsi lakiosaa, jolloin sisarukset saa puolet enemmän. Jos on tärkeä suku, ei haluta näitä kouluttamattomia seksityttöjä hengailemaan meidän hoodeille.
Olen ottanut selvää asioista sinä rumia kielikuvia, esim. idiootti runkkari yms. nauran sinulle ja edustamallesi brandille. Kummallisen aggresiivinen nettikeskustelija, et ole normaali.
Haha sinä tiedä mistään mitään ja ei teidän perheellä ole lakimiestä kun olet joku onneton runkkaripelle. Eikä sinulla ole edes lapsia!
Todennäköisesti olet Isabellan dumpattu ex poikaystävä tai joku nettipelle joka ei oikein tiedä mistään mitään!
Jos todellakin olet jonkun äiti niin olet naurettava hölmöläinen ja poikasi on naurettava pelle nörtti runkkari jolle joudut aina välillä antaa pillua kun se onneton ei muuten sitä saa! Ei ihmekkään kun olet mustasukkainen "seksitytöille"! Tosin olit feikki tai et, olet myös aika harhainen kun et näytä todellisuutta ymmärtävän!
Ja tän isabelin koulutus oli..............
Ei tarvi koulutusta kun on lorttokisan voittaja. Voi elättää itsensä lorttoilulla.
Pornotyttöystävää pojalleen EI haluu kukaan!
Niin ja kaikki Pojat haluaa pornotyttöystävän ja vittuukaan välittävät idiootti mutseistaan!
Kaikki miehet haluaa pornotyttöystävän! Vittuako se kenenkään mutsille kuuluu millaisen naisen poika hankkii!
Kaikki miehet haluaa pornahtavan tyttöystävän tai vaimon! Ketään kiinnosta äitinsä mielipide siitä. Eikä kukaan fiksu äiti siihen edes lähde puuttumaan!
Jos lähtee ja poika kuuntelee niin on pahasti jotain viellä ja silloin mies on nörttipelle ja äitinsä tossun alla, sekä äiti on joku mielenvikainen kontrollifriikki narsisti!
Kauniita tyttöjä, jotka ei levittele "aarteitaan" netissä, on suuri enemmistö, onneksi! Ja hyvä niin.
Nää nettipepputissiä julkisesti jakavat on oma ihmislajinsa.
Hyviä typpejä ja erittäin arvostettuja kansalaisia, hienoa kun laittavat kuviansa nettiin ja antavat muille mahdollisuuden heidän kauneudestaan nauttia! Hienoa toimintaa heidän pitäisi saada siitä hyvästä kuukausi palkkaa!
Näitä tyhmiä naisii riittää loputtomiin, nää nuoret viel jotenkin tajuu, kun aattelee että ovat niin nuoria, etteivät tajuu. Mutta esim. Susanna Penttilän tissikuvat IG:ssa on hirveitä kun aattelee ikää ja hänen poikaansa, saa vatmasti kuulla asiasta kun on koulussa. Lapsetkin on julmia.
Hyvä kun laittavat kuviaan, lisää vaan ja joka paikkaan! Kivahan se on katselle kauniita naisia. Suomalaiset ovat pohjolan ruminta kansaa! Hyvä kun oon edes jotain katseltavia naisia! Lisaa vaan kuvia someen! XD
Tenavat saa nykyään vaan positiivista huomiota kavereiltaan jos niiden äiti on nakumallina jossain, sehän on hyvä asia nykyään!
Kaverit runkkaa äidin kuville ja haluavat olla ystäviä ja tulla käymään nähdäkseen mutsin tissit! Hieno juttu!
Hyviä kuvia edelleen...lisää vaan tulemaan, hyvä tyyli Isabellalla.
https://instagram.com/p/6AM5XKB3fW/?taken-by=isabelclaudine
Blogissakin on hyviä kuvia ja kuulumisiakin :) http://www.isabelljungdell.fi/
No niin naurettava tyrkkymisu, kun ei tuu enää töitä niin törkykuvii julkasuun, joops!
Ei riitä IG:ssa kävijöitä, eikä töitä, voi sääli!
Tasokkaissa perheissä on tarkka syyni tyttöystävien suhteen, fakta, joka ei häviä. Seksitypyt ei käy, haluutte tai ette. Ihan sama, mitä kommentoitte. EI KIINNOSTA. Hyvästi kansa.
Sinä et tiedä mitään tasokkaista perheistä, kirjoituksesi kertovat että olet täys moukka ja pelle, etkä edes ymmärrä normi psykologiaa perheissä!
Hyvä Isabel jatka samaan tahtiin ja vieläkin enemmän ihoa esiin hienoissa, kauniissa ja hyvissä kuvissasi! Olet kaikkien laadukkaiden perheiden ja äitien ihanne miniä!
t. Suomen parhaat äidit ry
Kakarat taas ihannoi lehmien pornokuvia. Kertoo paljon teidän älykkyysosamäärästä. Sääliks käy teitä. Mitähän teistä tulee ISOONA? Teidän korvasta ku katsoo sisään.. ni mitä näkyy???? ie hitäääään.....