Vittu raimo sun kans joskus löylyy ottais

Muttako ei susta taia olla löyly miestä siihen... kauhat varmaan pelottaa olisit käyttäytynykö mies aikoinaan ja jättäny velat pillulla kuittaamatta... minä muutako yllytin... siihen aikoihin olin niin hullu ettei jos sitä niin hengen olisin ottanu... muistakko yhen jutun vaan millä meinasitte kostaa tai kostitte muuta pelon vuoks yrititte salata jäläkeen päin saatanan saatana! Raukka sinä oot saatana tai tuu torille tappelemaan?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Saatanan jengitila raiskarit saatana vittu mulle riittää tää salakieli vittu jo mää voin sanoo suoraan että vihaan sua henkeen sieluun ja vereen siitä mitä teit siviileille vasikoinnin vuoksi................................................................................................................................................................................. sora kuoppa todistaa ainakin itselleni siihen mihin pystyn ja aika moni juttu sen jälkeen .............................................................. pitikö sun saataana?????????????????????????????????????????????????????????

Äänestä

Saatanako mun tekis mieli leikellä sut saatana kappaleiks ja niin että varmasti tuntuu hitaasti ja kivuliaati niin kuin te raiskasitte saatanan kusipää mielisairaat paskat rahan tuojan teille saatanan hullut siviilejä saatana raiskaatte saatanan juutalais aivot... oota saatana vaan niin loppuu läpimädän sielus vaellus tässä ulottuvuudessa

Äänestä

Työntäkää löylykauha perseeseen ääliöt

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NynnyydenMultihuipentuma kirjoitti:

Muttako ei susta taia olla löyly miestä siihen... kauhat varmaan pelottaa olisit käyttäytynykö mies aikoinaan ja jättäny velat pillulla kuittaamatta... minä muutako yllytin... siihen aikoihin olin niin hullu ettei jos sitä niin hengen olisin ottanu... muistakko yhen jutun vaan millä meinasitte kostaa tai kostitte muuta pelon vuoks yrititte salata jäläkeen päin saatanan saatana! Raukka sinä oot saatana tai tuu torille tappelemaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu