Nurmes tarvitsee somaleita!

Lieksa on jo saatu nousuu, kiitos ahkerien somalien.

Nyt tarvitaan somaleita myös nurmekseen! Somalit auttaa nurmeksen uuteen nousuun!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ehdottomasti ja joukkoraiskatuille voimme sanoa että nussittuna nukut sikeästi.

Äänestä

Naisia tarvitaan ja pikaisesti.

Äänestä

On tarjolla lahnan suomustusta, Katoksen rakentamista, (kantokasa). Vaimo haluaa myös????

Äänestä

Lieksasta voisi ottaa edes yhden varoittavan esimerkin,Nurmeksen ei pidä sotkeentua "mamu"soppaan. Naapurikaupungissa ovat vaikeassa tilanteessa valtion maksamien tukirahojen loputtua,suorastaan k---ssa. Ensin töitä tänne paikkakuntalaisille,ne jotka toivovat maahanmuuttajia luulevat saavansa heistä halpatyövoimaa,mutta ne ajat ovat mielestäni ohi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uutta.geeniä kirjoitti:

Lieksa on jo saatu nousuu, kiitos ahkerien somalien.

Nyt tarvitaan somaleita myös nurmekseen! Somalit auttaa nurmeksen uuteen nousuun!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu