Rakkain Herraan,

herraan

Rakkain Herraan,


Kaikella kunnioituksella ja ihmiskuntaa, jouduin kirjoittamaan humanitaarisella alalla.

Olen leski Rouva Isabelle Anthony ikääntymisen pitkäaikaissairaiden (syöpä). Tällä hetkellä otettu yksityiseen sairaalassa. Minulla on joitakin varoja olen perinyt minun mieheni, James Anthony, joka myöhemmin kuoli auto-onnettomuudessa.

Kun mieheni oli elossa hän talletettu summa € 2.700.000.00 (kaksi miljoonaa 700000 euron) pankissa. Tällä hetkellä tämä raha on edelleen pankissa.

Oma lääkäri sanoi minulle, että se ei kestä seuraavan 3 kuukautta johtuu syövästä ongelmaan. Tarvitsen jonkun hyvin rehellinen ja jumalaapelkäävä, ja organisaatio, joka voi käyttää näitä varoja Jumalan työtä Edesmennyt mieheni opetti, että tämän rahaston olisi käytettävä hyväntekeväisyyteen, kuten koulujen rakentamista, talot orpokodeissa, sairaalat

Otin tämän päätöksen, koska minulla ei ole mitään lapsi, joka perii rahat ja haluan Jumala on minulle armollinen ja hyväksyn sieluni. Jumalan kaikki asiat ovat mahdollisia. Ole hyvä, jos voisi käyttää näitä varoja Jumalan työtä, ystävällisesti vastata.

Haluan sinun lähettää minulle seuraavat tiedot jäljempänä.


Koko nimesi -----------------------
Maasi -------------------------
Osoitteesi --------------------------
Ikäsi ------------------------------
Työsuhteen -----------------------
Puhelin ------------------------


Heti kun olen saanut vastauksen annan teille kosketus Pankin ja aion myös antaa sinulle valtakirja, joka osoittaa, että olet nykyinen edunsaaja näiden rahastojen.

Haluavat saat vastauksen. Pysyvät siunattu Herrassa.

kiitos,

Rouva Isabelle Anthony.

0

89

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Ensi kesänä

        Näin kesän viimeisenä minuutteina ajattelen sinua. Olisiko seuraava kesä "meidän" kesä? Tänä vuonna ei onnistuttu, mutta
        Ikävä
        64
        3295
      2. Tukalaa kuumuutta

        Tietäisitpä vaan kuinka kuumana olen käynyt viime päivät. Eikä johdu helteestä, vaan sinusta. Mitäköhän taikoja olet teh
        Ikävä
        43
        3107
      3. Sinä, ihastukseni

        Mitä haluaisit tehdä kanssani ensimmäisenä?
        Ihastuminen
        43
        2468
      4. Anne Kukkohovin karmeat velat ovat Suomessa.

        Lähtikö se siksi pois Suomesta ? Et on noin kar? mean suuret velat naisella olemassa
        Kotimaiset julkkisjuorut
        102
        2250
      5. Tiedät ettei tule toimimaan.

        Mielenterveys ei kummallakaan kestä.
        Ikävä
        31
        1913
      6. Okei, myönnetään,

        Oisit sä saanut ottaa ne housutkin pois, mutta ehkä joskus jossain toisaalla. 😘
        Ikävä
        27
        1820
      7. Onko kaivatullasi

        himmeä kuuppa?
        Ikävä
        48
        1626
      8. Mihin hävisi

        Mihin hävisi asiallinen keskustelu tositapahtumista, vai pitikö jonkin Hannulle kateellisen näyttää typeryytensä
        Iisalmi
        85
        1415
      9. On jo heinäkuun viimeinen päivä.

        En taida nähdä sinua koskaan.
        Rakkaus ja rakastaminen
        39
        1300
      10. Lähtikö korvat

        puhtaaksi vaikusta?
        Tuusniemi
        81
        1142
      Aihe