Millainen homma jakohihnan vaihdon yhteydessä?? Kyselin korjaamolta jakohihna vesipumppuremontin hintaa niin ois ollu 700€ tarvikeosilla..koska vesipumpun vaihto on niin työläs operaatio sanottiin. Oisko heittää ohjeita ni laitan sitte ite.
Carina E TD vesipumpun vaihto
T0Y0
2
215
Vastaukset
- TheKöle
Kyseles nyt uudelleen.
Ote vanhasta autosta (Avensis 2.0TD eli sama moottori) vuonna 2007
400tkm Rutiinihuolto(Autoluojus): Jakohihna, sekä käyttöhihnat vaihdettiin. Optiona vielä vesipumppu jäähdytinneste. (520e)
Tämä siis MERKKIHUOLLOSSA, ALKUPERÄISOSILLA
En usko, että hintataso olisi tuosta noin paljon noussut......- herätys
Kyllä ne hinnat tuppaa nousee 8 vuodessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin27810429IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3327352Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?861977Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.1231731Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut771586Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61531- 1091191
Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin48979Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus26838MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk312762