Selvyydeksi lukijoille: En mä täällä mangu soittamaan tms. Eihän tuo ennenkään ole mitään tulosta tuottanut ja Hän tietää kyllä, mistä minut tavoittaa :). Uskon puute on tällä hetkellä melkoinen, mutta eipä ole tarvinnut ketään haukkua sen vuoksi, ettei ole yhteyttä pitänyt. Minusta se on palvelus, jollei ole kiinnostunut. Miksi sillloin antaisi muuta ymmärtää?
Kohta alkaa hyvä elokuva:
https://m.youtube.com/watch?v=N72Gbbq3Esg
Kohta alkaa hyvä elokuva:
https://m.youtube.com/watch?v=N72Gbbq3Esg
Vastaukset 7
Vanhimmat
Itse sanoisin, et mulle ei ainakaan saa soittaa missään nimessä.Antakaa mun olla rauhassa koko loppu elämä.
Eihän sulle voi kirjoittaa mitään...
Säikähdät vaan ja sekoat.
Soittaminen nyt vielä turhempaa olisi. Piip piip piip
Kyllä kasvotusten keskustelu olisi parasta.
Väärin. En mä mitään ole säikkynyt. Eikä mulle tietääkseni ole mitään kirjoitettu. En ole varattu, en kaupankassa enkä varsinkaan M-nainen. Ladylle olen täällä kirjoitellut, en muuta.
Jos noin on voipi olla ettei kaipaa sun yhteydenottojasi ?
Annan sen olla omissa oloissaan. Ei ole pakottavaa tarvetta olla yhteydessä. Kumma tapaus muutenkin. Eikä ole tarvetta siirtyä seuraavaan.