Onko tietoa löytyykö tuosta rannasta pääsymaksutonta paikkaa ja riittääkö rooman viikon julkisen liikenteen matkakortti santa marinelleen?
santa marinella ilmaiset rannat
3
589
Vastaukset
- ffsafsfs
Matkakortti ei riitä, tuo on reippaasti Rooman matkustusalueen ulkopuolella. Tarvitaan junalippu.
Rannat ovat siellä ilmaisia.
http://www.revealedrome.com/2011/05/beach-in-rome-santa-marinella-italy.html - varis666
Hienot rannat s.marinellassa. On myös ilmaiset rannat mutta tuolit maksaa.Mielumin sinne kuin Ostian pienille,kalleille,likasille,roskaisille ja ahtaille rannoille. Suosittelen s.marinellaa jos puhtaat rannat ja hienot maisemat kiinnostaa.
- ykskokemus
Osa rannoista on ilmaisia ja osa maksaa. Kun menee rannalle sieltä tulee heti rantavahti ohjastamaan että missä on ilmaista ja mikä maksaa. Rantatuolia ei tarvitse ostaa. Vaikka menin "Ilmaiselle" rannalle niin jouduin kumminkin maksamaan uimakopista jonne jätettiin tavarat se oli pakollista
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 477675
- 334253
- 573735
- 503200
- 172886
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons652591- 562455
- 512398
- 402349
- 162286