Kellään kokemuksia 2.0l bensakoneisesta Imprezasta? Harkinnassa uusi auto ja vuosimallin 2008 olisi tarjolla automaatti laatikolla.
Vastaukset 6
- Impreza08
Itseltä löytyy vm. 2008 Impreza 2.0l bensakoneella, mutta ei ole automaatti vaan manuaalivaihteinen. Ostin käytettynä ja nyt vuoden päivät ajellut tuolla. En enää halua edes ajatella muuta automerkkiä hankkivani kuin Subarun. Jatkuva neliveto on niin mainio talven liukkailla ja huonosti auratuilla teillä.
On ollut varmatoiminen auto. Huolloista saa kyllä merkkiliikkeessä maksaa jonkin verran, mutta en niistä viitsi tinkiä, kun auto on niin hyvä kaikin puolin. Kulutus on kokoluokkaan nähden suurehko, ajotietokoneen mukaan maantieajossa reilut 7l/100km, todellisuudessa enemmän. - vm.2015
ja mitenkä uusi auto ja 2008 mallinen subaru liittyy toisiinsa?
- Forezteri
Painu trolli jonnekin muualle viisastelemaan.
Ja kysyjälle vinkkaan ---> http://www.subaruclubfinland.net (vanhan sivuston tuho vei paljon tietoa mennessään, mutta kysy tuolla niin saat varmaan vastauksia)
- outoa
Kysymyshän oli ihan aiheellinen,eihän vm,2008 auto ole uusi.
- forforre
Toisen vanha on toisen uusi.
- Vulvavolvo
Mäkin mietin subarua kun autoa vaihdoin. Pelotti vaan sen harvinaisuus kun jos jotain menee rikki, se saattaa maksaa. Kulutuskaan ei oo pieni, tosin ostin silti auton joka imee paljon bensaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.521358Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt181053- 93987
- 77683
- 37678
- 27480
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.17458- 26451
Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?53450Voitko kirjoittaa mulle tänne mies?
Jos täällä käyt? Ihan kaverimielessä, jos ei muuten? Haluaisin jutella sinun kanssa. Mulla on edelleen jotenkin niin h30423