Loukkaannuitko

nainen siitä kun poistin sut fb. kavereista? Hei tykkään susta oikeessa elämässä mielummin..ja siellä on parempi olla kaverikin,, :)
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En luokkaantunu

Äänestä

Tapan sut!!!!

Äänestä

Kyllä.

Äänestä

Sinä olet melkosen säälittävä näine provoinesi. Ei muuta sitten asiaa olekkaan :)

Äänestä
  • Provo paskaa millä yritetään saada kierosti taas jotain. Hohoijjaa mitä luuseri sakkia.

    Äänestä

Eikö tosta tulisi juuri päinvastainen kuva ettei tahdo olla tekemisissä enää ollenkaan..mä ajattelisin asian niin. :)

Äänestä

Se olin kyllä MINÄ joka poistin sut!!!!!!!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


surupuserossani kirjoitti:

nainen siitä kun poistin sut fb. kavereista? Hei tykkään susta oikeessa elämässä mielummin..ja siellä on parempi olla kaverikin,, :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu