Backaksessa Sinitaivas 28.5

Sinne menen. Paras paikka.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onk siel se tangon maailmanmestari joka ei antanut edes kampaa lainaks?

Äänestä

"Paras paikka".

Aloittaja voisi toki perustella kantaansa eikä vaan huudella mitä...

Äänestä
  • zeppohan se siellä huutelee. Totuus vaan on sellainen että paskaksessa on ollut hiljaista ja näin tulee olemaan jatkosakin kun tanssijat käyvät kunnon tanssipaikoissa kuten Riutta, Mäntsälä, Ämyri, Esakallio, Kapakanmäki ja Jenkkapirtti

    Äänestä

  • Nina_Vantaa kirjoitti:

    zeppohan se siellä huutelee. Totuus vaan on sellainen että paskaksessa on ollut hiljaista ja näin tulee olemaan jatkosakin kun tanssijat käyvät kunnon tanssipaikoissa kuten Riutta, Mäntsälä, Ämyri, Esakallio, Kapakanmäki ja Jenkkapirtti

    Oi Nina laita taas se punainen minihame.. aaahhh

    Äänestä

Mahtuuks sinne sukurutsujen sekaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


backasonparas kirjoitti:

Sinne menen. Paras paikka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu