Mitä mieltä ootte Imatra ryhmän touhust? Siel toine ylläpitäjä poistaa ihmisten kommentei iha mielivaltasest ja erottaa ihmisii jos ei oo sille mieliks. Aika outoo käytöst .
Imatran facebook ryhmä
109
3232
Vastaukset
- NoThanks
Se on sitä vallankäyttöä. Itse en käytä naamakirjaa lainkaan, joten aivan sama! Ei haittaa meikää.
- jyyrät
Hieno ryhmä....
"Jos haluat tietoa Imatran ravintoloiden keikkatarjonnasta, ole reilu ja TYKKÄÄ ravintoloiden sivuista ja jaa OMILLA sivuilla tietoa esiintymisistä. Näin tieto leviää parhaiten."
Ja sitten heti alla
"KERRO ihmeessä uutisista, kulttuuritarjonnasta (esim. maalaustaide, teatteri, sirkus, museo, yhteislaulu, ja jonglööraus) ja kaupungin (Imatran) asioista/tapahtumista ryhmän sivuilla. Myös kipakkaa kritiikkiä saa Imatrasta kirjoittaa."
Mitähän vittua - luukkone
Ja ryhmän sivul ei saa vahingoskaa kysyy mitää ylläpitäjilt. Kaikki pitää kysyy yksityisviesteil heilt. On se nii salaist toimintaa. Ja sen jos tekee saa hurjan riesan siit ryhmän ylläpitäjäst. Pommittaa viesteil nii kaua et on pakko laittaa esto kyseiselle tyypille.
- sameshit45f
itteä suorastaan v___tuttaa pari ryhmäläistä, toinen kommentoi ruåtsista käsin olevinaan niin nokkelia kommentteja ja toinen kukkahattutäti narisee joka prkeleen asiasta... mut hauskaa viihdettähän tuo on seurata muuten.
- keltainennestepäässä
Koittakaa ymmärtää ettei pienellä ihmisellä ole tässä elämässä mitään muutakaan mahdollisuutta päteä.
- PieniPaikkakunta
Pieni piiri pyörii -ongelma, ja sillon ongelmatapaukset korostuu & näkyy.
- Anonyymi
Lapset siinä hyörii....
- oikee_pena_luukkone
Mis miun vanhat kommentit on? Joku pierupää on menny ne poistamaa.
- Esa_poika
Lonkerot ulottuvat pitkälle, täällä on ylläpitäjien salainen osasto joka haluaa muuttaa kaikkien mielipiteet omiinsa. Varokaa!!
- Anonyymi
Hallelujaa
- Anonyymi
Sama meno.
Anonyymi: Tää on se miun ensimmäine ketju.
- Anonyymi
Mitä sitten?
Täält alko se riitely imatran some kerman kanssa
- Anonyymi
Pena hakkaa imatran somekerman 10-0 !!
- Anonyymi
Mikä teitä senioreita vaivaa ? Mitä te teitte ennen Facebookkia ? Yrittäkää nyt vähän aikuistuu 😂😂😂
- Anonyymi
Pena on nro 1 ,someguru👍
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311364
- 102881
- 75713
- 51605
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa13521ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40484Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30417- 26389
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384