Mitäs se on tehnyt? Onko tietoo? Vieläkö mummot pelkää sitä? Aseitten kanssa odottelevat? Puolustautuakseen!
Missä lymyää turkoosi tyylilyyli?
onkohavaintoja
1250
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Se on käpykaartissa sekkunsa kanssa, jos sitä tarkoitat... Ydinperheensä hylkäämänä kai.
Näin se on ja todistajat sen vahvistaa on se joku ihminen niin helmi niin helmi, että osaa kertoa, mitä kukin tiesi ja mitä tapahtui.
Tarkoittaako tuo sitä tyylikästä teiniä, joka liikkui aina turkoosin värisellä skootterilla. Rikkaan suvun tytär joka rakasti rikollisia ja rikollisuutta. Suunnitteli kavereidensa kanssa jopa oman äitinsä murhaa saadakseen perinnön. Jäi kiinni turkoosin värisen skootterinsa vuoksi, väri oli harvinainen. Jossain kirjassa oli tällainen juoni, en nyt vain muista kirjan nimeä.
Jos oikein muistan kirjan nimi oli Die Unwahrheit --- pieni saksankielinen pokkari vain. Kirjailija jokseenkin tuntematon.
haikailette?
Ehkä.
Tässä ketjussa ei ole mitään järkeä. Tyypillinen suoli24:n kirjoitus.
No mittee se Lyyli on nyt menny tekemmään kun täälläki jo kaipaillaan
No Lyyli Lyyli. Mittee se tuomari sanoi? Kysyikö tuomari, oletkos sä juomari?
Lyyli on kaatanu vissiin humalapäissään tervapurkin päähänsä ja entisestä brunettesta on tullut musta kuin piruitte. Not very good!
Tervahan on kait terveellistä?
Lyylin kaveri ei edes ollut humalassa ja silti siltä katosi kännykkä.
Tyyllilyyli - mitä tiedät siitä kadonneesta kännykästä?
Turhaan tuo Lyyli noin palijo juopottellee ja pellauttuu sen viinin kansa........äitisä oli paljon viissaampi kuin Lyyli. Äiti erotti sen, kuka on hullu ja kuka on normaali. Lyyliparka ei sitä erota.