Puurtilansilta

mollamaija oli tuas eilen sillalla ollu keikkumassa ja huutamassa
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

molskauttiko hää viijellä kierteellä kuus kertaa kerien?

Äänestä

Tais olla huomionhakua taas

Äänestä

Molla-Maija? Kuka mitä ja missä.

Äänestä

Sillalla oleminen pitäisi kieltää muussa kuin ylitys tarkoituksessa !

Sakot jos heiluu niin että liikenne häiriintyy !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Liikkujasillalla3 kirjoitti:

mollamaija oli tuas eilen sillalla ollu keikkumassa ja huutamassa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu