Anteeksi käytökseni, en ole tarkoittanut mitään pahaa, mutta saat minut vaan niin sekaisin etten osaa enää käyttäytyä normaalisti sinun seurassa. Voi, kun ottaisit yhteyttä ja voitais jutella?
Heippa ja hyvää kesälomaa!
surkein
15<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Niinpä, kun ei sitä numeroa ole? Niin mites se onnistuis? Sekoillut olen minäkin välillä, johtuu kyllä ihan susta;).
Eiköhän tuon numeron löydä, jos vaan haluaa...?
jos tuntee ihmisen, täällä ei tunne.
Unohda ja jätä rauhaan. Jatka elämääsi ilman minua.
Enhän mä kuulunut sun suosikkeihin koskaan, olin se jonon viimenen. Koko tän ajan.
Sä et tiedä kuinka mä odotin että joskus oisit sanonut mullekin hyvän sanan, ei ois tarvinnu niin paljolti mitä kerroit muille naisille, mulle ois riittänyt vaikka yksi sana,
yksi hyvä sana.
Heippa ja hyvää lomaa.
Lomaa. Vaikkei se vielä alkanut. Hyvä aika unohtaa kun ei nähdä moneen kuukauteen. Hyvä aika jatkaa elämää ja jättää minut rauhaan.
No multa tää meni miehelle!
Lieneekö sillä merkitystä, ajatuksia täällä vain puretaan.
Kertoo ihmisestä paljon.
Ja huono / hankalakäytös vielä enemmän.
Täältä kanssa hyvää ja rentouttavaa lomaa yhelle miehelle, joka yhä joskus mielessä <3. Ei ajatella eilispäivää, ei menneitä. Ajattele sinä omiasi ( niinhän taidat tehdäkin) ja minä omiani. Ei tämä viesti mene minnekään eikä tarviikaan, mietin vaan.
kuinka kauan täs joutuu kärvistelemään????
tuntematonta alottajaa vai?
pituus kertoo paljon:)
Mistä?