haluan rakastella

perseenreikääsi <3
1051
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

En antaisi.

Äänestä

Yksi syy, miksei nähdä.

Äänestä
  • Tietysti

    Äänestä

  • Evoluutiolle tarpeetonta!

    Äänestä

Pisuu sulla pää täynä.

Äänestä

Kumpi tuo liukkarit?

Äänestä

Samoin minä..tule käymään. Tuuttaan ensin peräsi tötterölle ja nuolet vielä ison kyrpäni puhtaaksi.

Äänestä

Taasko näitä mies-mies fantasioita? Eikö näille löydy omaa palstaa?

Äänestä

mäkin haluun laittaa sinne sun sinne pesismailan kahvaa myöten..

Äänestä

Unohdetaan perseet.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


en_voi_itselleni_mitään kirjoitti:

perseenreikääsi <3

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu