Mulla on yleensä aika tyhmä ilme kuvissa ja se on ärsyttävää kun koulussa selataan niitä kuvia ja mun pitää varoa että milloin tulee kuva jossa minulla on tyhmä ilme. Joten kannattaako minun murehtia tuollaista juttua? Ja vielä sellainen kysymys että onko jollain samanlainen tilanne???
Tyhmä ilme kuvissa.
3
76
Vastaukset
- ugly-face
Juu, pelkäsin aina itekkin tuota samaa hommaa, mutta sitten tajusin ett ei se ole niin kamalaa, jos joku nauraa, niin voi nauraa ite mukana koska se on ainoo tapa olla tulematta kiusatuksi. Eli ota vaan huumorilla koko juttu tai ala välttelemään kameroita :P
- Kysyjä
No musta tuntuu että ei se mitään auta jos nauran mukana... se on niin tyhmä tunne ku se koko kuva tulee luokan eessä. Jos nauraa mukana niin välttyykö varmasti kiusaukselta???
- Nononon
Itelläni on sama homma jengi ottaa jostainsyystä aina must kuvia mulla on tyhmä ilme myös niissä. Mut oon aina tyylii näin " ei vittu mikä ilme" ja nauran hulluna. Kukaan ei sano tai ollu mitenkää neki vaan nauraa mukana. Älä ota ittees jos joku sanoo jotain tyyliin "ei tuo ilme" kandee vaa nauraa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081660Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai841566Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä961463Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541392Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341361Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.48892Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115880Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii414852Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai290822Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347807