Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

AAHHH!

Jus otin vehkeeni muijasta...
2685
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kuules sama vika täälläkin. Just puolituntia sitte laskin taas spermat syvälle kultani sisuksiin, eikä tarvi pelätä enää raskauttakaan kun hän pamahti paksuks lokakuun lopulla!! Muija käy koko ajan vaan kiimasempana kun raskaus etenee. Aivan häärää kimpussa ja joka paikassa pitäis temput tehdä.
Muilla kokemuksia tuollasesta oman kullan kiiman kasvusta raskausaikana? Nytkin herätti imuttamalla kesken unien. Prkl kun alkaa puhti pikkuhiljaa loppua ku koko ajan pitäis olla valmiina. On se hyvä kun saa nauttia, mutta kyllä sitä pitäis joskus nukkuakin.

Äänestä
  • eheh.. sulla ainakin sitten hommat hallussa.. XD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


...ULOS! kirjoitti:

Jus otin vehkeeni muijasta...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu