Oon 14, kohta 15v poika ja mulla on velttona n. 10cm ja kovana n. 13cm. Mutta karvotus on jo tullu ajat sitte eli murrosikä on alkanut kyllä. Mutta kun peniksenhän pitäs alkaa kasvaa ennen kun karvat kasvaa? Oon kyllä jotain alle 180 ja painan vähä alle 70kg. Viiksiä ei oo viel ja jalkakarvotus suht heikko. Jonkun verran tummia pitkiä kainalokarvoja.
Onko mulla normaali?
Outoa
3
68
Vastaukset
- Älä_pelkää
No on ihan normaali!!
- 15vee
Oot ihan ok. Mä oon 15v. ja mulla levossa 6cm ja kovana 10cm, muutamia karvoja jo ilmestynyt pippelin juuressa. Muuallla ei vielä karvoitusta.
Täysin ok. Olet myös pitkä ikäiseksesi.
Jos peniksen juuressa on vähänkään rasvakerrosta saa se vehkeen näyttämään lyhyemmältä. Enkä sano että sinulla on lyhyt, vaan ihan normaalimittainen. Ei kaikilla aikuisillakaan ole mikään hirmumiekka. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1291343
- 100861
- 75693
- 50587
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa12493ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40474Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30407Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384- 25381