luulin, että tämä kansa ei sulata homoja

1062
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Miksi homoja pitäisi sulattaa?
En ole kuullut yhdestäkään jäätyneestä homosta.

Äänestä
  • Yks Toivosen Kake oli homo ja jäässä. Se sulatettiin, muttei siinä koko kansaa tarvittu. Tuli vaa takkaa.

    Äänestä

  • helppohomma kirjoitti:

    Yks Toivosen Kake oli homo ja jäässä. Se sulatettiin, muttei siinä koko kansaa tarvittu. Tuli vaa takkaa.

    Eiks ne takkaa ylleesä tuukki

    Äänestä

  • HomoTuro kirjoitti:

    Eiks ne takkaa ylleesä tuukki

    Sinähän sen tiedät kokemuksesta. Kakkoseen helpompi tullaa takaa.

    Äänestä

Sinä aliarvioit tämän kansan järkevyyttä.
Viimeistään Päivi Räsäsen törkeät puheet saivat minut lopullisesti hyväksymään homoseksuaalit.

Äänestä
  • Tulee vaa takkaa

    Äänestä

Sulattaahan kansa kaistapäiset homot aloituksentekijätkin kuten sinut?

Äänestä

Osa Suomen kansasta ei tykkää ollenkaan homoista ja lesbosta, nimittäin muslimit.

Äänestä
  • Osa hyväksyy. Se,että hyväksyy homot ei välttämättä tarkoita tykkäämistä.

    Äänestä

  • Osa tulee tänne toteuttamaan homoseksualismiaan koska kotimaassaan päätyisi siitä torille hirteen, sama juttu juopottelun kanssa, raippoja tulisi perseelle.

    Turisteja ovat perkele ja sinun piikkiin menee.

    Osa vielä rosvoilee ja raiskailee, vitun poliitikot on vaihdettava.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuulentuiwerrus kirjoitti:

https://www.google.fi/?gws_rd=ssl#[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu