terveiseni rannalta

Käsivarteni aukaisen rannalla meren. Vapaudessa tuulen myötä lennän Ylös aavaan taivaan kanteen. Mikään ei estä mieltäni, kukaan ei kiellä. Olen kanssasi siellä.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No jopas! Onneksi sulla on matkaseuraa kuitenkin :)

Äänestä

Oijoijoioi.. tässä kohtaa mun tekee mieli kuin Aira Samulin levittää kädet maailmaa syleilevästi ja huudahtaa.. IIIHanaaaaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vainIkävää kirjoitti:

Käsivarteni aukaisen rannalla meren. Vapaudessa tuulen myötä lennän Ylös aavaan taivaan kanteen. Mikään ei estä mieltäni, kukaan ei kiellä. Olen kanssasi siellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu