Aina myöhässä

Lähden nyt, jos en pääse sisälle, niin ei väkisin;D
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

soittele vaan niin tuun avaamaan

Äänestä

Ei täällä mitään naapureita kaivata. Nalle menee takaisin sinne mistä tulikin!

Äänestä
  • Ei nalle varmasti tulisikaan teille. Hän tarkoitti ihan toista naapuria ;)

    Äänestä

Nallet on söpöjä, hyvää yötä nallelle. Toivottavasti lykästi :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


NaapurinNalle kirjoitti:

Lähden nyt, jos en pääse sisälle, niin ei väkisin;D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu