Minulle tarjotaan 4 g-liittymää . Se olisi langaton. Voiko operaattoreilta tai huollosta lainata laitetta jolla testaisin, näkyykö meillä 4 g. Täällä on lähetin 3km päässä mutta välissä on korkeahto saari. Itse epäilen toimivuutta.
4 g-liittymää
haluaisintestataensin
2
102
Vastaukset
- hetietävätparhaiten
Kysy operaattoreilta.
Voit kysyä operaattorilta ehdollista sopimusta: saat liittymän laitteineen esim. kahdeksi viikoksi koekäyttöön ja jos pelaa, niin teet sopimuksen.
Nykyään on päätelaitteeksi suositeltavin itsenäinen 4G-WLAN reititin, johon voi Wlanilla liittää langattomasti useita koneita ja langallisesti yleensä ainakin yhden. Jaat näin siis yhden internet-yhteyden kotisi kaikille tietokoneille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2477877IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its2574989- 1711825
Vihjeitä kaivatusta
Mitkä numerot liittyy sun kaivattuun? Osa puhelinnumeroa, kengännumero tai vaikka asuinpaikan koordinaatit (😊)761740- 1701244
- 741238
Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61127Lieksa missä syy?
Kun viranhaltijat irtisanoutuu tehtävistä? Museonjohtaja irtisanoutunut. Sivistysjohtaja lähtökuopissa ja Lieksan Kiinte130991Martina Jeopardyssa
Telkusta tulee mainos ohjelmasta, missä vilahtaa Martina. Ai vitsi odotan sitä jaksoa, missä Martina on. Pääsee taas näy208969- 104955