Katariinan autogrilli on auki taas!

Tänään kun KTP:n matsin jälkeen kävi kattomassa, aivan uskomattomat tuoksut ja porukkaa riitti, silti nopea palvelu ja järkevät hinnat. Avasivat uudelleen kaiketi eilen. Onnea heille ja kiitos erittäin isosta ja maukkaasta rullakebabista!
3178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Paska siellä on haissut ja tappio!

Äänestä

Ketkäs sitä kioskia pyörittää, karva ranteetko?

Äänestä
  • Ei sitä kukaan pyöritä, ihan paikallaan se pysyy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Poro-Joonas kirjoitti:

Tänään kun KTP:n matsin jälkeen kävi kattomassa, aivan uskomattomat tuoksut ja porukkaa riitti, silti nopea palvelu ja järkevät hinnat. Avasivat uudelleen kaiketi eilen. Onnea heille ja kiitos erittäin isosta ja maukkaasta rullakebabista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu